home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
05.07.2020. 13:57
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Goa Vibes 2.0 31.08.2013

Pages: [1]
stevo

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

ekipica bilo nam je zadovoljstvo i velika cast organizirat ovako nesto i imat najbolju publiku ikad!!! kakav overdose svim vrstama i podvrstama goe preko 12 sati zile rezajucim vibeom ...... hvala svim djima i actovima ( pogotovo Kancu i njegovom poklonu!  Mr. Green), hvala vozacima, veselim krkanima, Sandrama i svima koji su pridonijeli sirokom smijesku cijelu noc i jutro !!!  Twisted Evil

vidimo se u malo zatvorenijem izdanju za ne tako daleko vrijeme .... pozzzz  Weed Smile

http://www.youtube.com/watch?v=nl6uzH6pJpY&feature=youtu.be
02.09.2013. 20:07
View Profile
Strawberry Jones

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

get bounced!

još jednom ekipa - pun pogodak
glazbica i atmosfera bili su odlični, čak je i ova lokacija di su bila zadnja dva bolja od one standardne na kojoj se inače odvijaju šumska druškanja.
posebno lijepo jutro dočekano sa m-runom i prekrasnom vibrom na flooru koji je lebdio Fly
čak i stranci na partiju, bilo je osvježenje chit chatat s ekipicom iz belgije + onaj heroj riđi sa slayer majicom koji je izvodio akrobacije po podu    

uglavnom, čista petica. kad je iduća zabava?

p.s. dečki sa čaj štanda - čaj vam je do jaja!

What do you get when you cross a joke with a rhetorical question?
02.09.2013. 21:06
View Profile
smegma

Rank: Tribe Member

dj-i, dekoracije, lajt šou, video projekcije na drvetu, peseki na livadi, čaša kole za džabe (  Wink za konobaricu ), dvije pčele koje su me ubole, ekipa na livadi bilo plesali, stajali, ležali, spavali, krkani, lik s krka koji je potegao vamo samo radi partija, lucija i njena ekipa iz siska, djevojka sa štakom, djevojka koja me je htjela prebiti, djevojka koju sam slučajno pogodio prstom u oko, djevojka koja se izula za 100 kn koje nije dobila, lik koji mi je dao nešto sitnog za autobus, lik iz bg-a koji je zamijetio sjaj u mojim očima, m-run i naš razgovor o cognitive dissorder, stevo koji je pustio skywalkera ujutro možda sam si umislio ali brijao sam da je stvar posvetio meni, ekipa u chill out šatoru psihijatrija, belgijanci kojih uvijek bude na goa vibesu šteta što nije bilo elizabeth ali lik koji je plivao na suhom taj sa slayer majicom svaka mu čast i project shidartha koji se zadnja dva sata tresao od goa overdosea - hvala vam svima na prejebenom partiju.

brinuli ste se hoćete li ispuniti očekivanja nakon prvog partija i onda ste nas lansirali u svemir.

Mr. Green

. . . first blood . . .
03.09.2013. 00:56
View Profile
stevo

Rank: Tribe Leader

stevo koji je pustio skywalkera ujutro možda sam si umislio ali brijao sam da je stvar posvetio meni

nisi zabrijo !  Wink

brinuli ste se hoćete li ispuniti očekivanja nakon prvog partija i onda ste nas lansirali u svemir.

Mr. Green

05.09.2013. 01:16
View Profile
Electrica

Rank: Tribe Spammer

Sloboda narodu

KAJ si ti lud stari moj imamo najbolje goa partye brijem na balkanu ha ha zika je VRH vrhova

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
25.09.2013. 21:23
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Goa Vibes 2.0 31.08.2013

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk