home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.05.2019. 16:38
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Party: HYPNODELIX 20.12.2014. @ ZAGREB

Pages: [1]
smegma

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

ovaj party je bome bio za pamćenje, prije dolaska sam bio skeptičan oko nekih stvari ali kad sam došao vidio sam da sam se zajebo i dobro da sam se zajebo jer je bilo super.
u početku brz i dinamičan psy, kasnije energični full on i za kraj forest...taj forest je bio dio moje skeptičnosti. pročitao sam u najavi "mračne atmosfere, vibracije itd", mislim si dark...dark...ma kakav dark, ono za mene nije bio dark (nek me slobodno ispravi neko ako nisam u pravu) ono je bio veseli, čarobni forest i bilo je jebeno.
kratko sam virnuo na mali floor, svirao je breakbeat i zaštitari su se rasplesali pa mora da je bilo dobro.

za dekoracije i vj-ing svaka čast, pričao sam s nekom djevojkom unutra baš o dekoracijama i ispalo je da je ona glavna dekoraterka. ne sjećam se šta mi je rekla, ali ima seksi glas  Wink

i dobra ideja djevojke koja je ponijela božićne lampice na party i njena želja da ih omota oko drugih ljudi dok plešu. nije to blic blic rejv on vidi me kako svjetlucam šema, nego samo dašak blagdanske atmosfere. predivno 

bio je neki fajt na kratko na terasi, na žalost nisam gledao ali prijatelj mi je opisao da su se horde ljudi potukle, da je bilo svako za sebe i udri prvog do sebe, ženski plač, krici i jauci i muški povici iz rulje, drž ga, ne daj ga...

ne znam koliko mu je za povjerovati, družio se s pandama.

lijep dar za kraj godine hypnodelix, pozdrav 

. . . first blood . . .
22.12.2014. 23:51
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Party: HYPNODELIX 20.12.2014. @ ZAGREB

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk