home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 11:36
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Talamasca@Budapest 12/10/2002

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Kao uvijek za ovaj party je hrpa ljudi rekla da ce ic, i kao u vecini slucajeva nakraju nas je islo samo dvoje. No dobro, necu vise o tome...

Dakle u subotu u 10 do 16 krenusmo katarina i ja vlakom prema budimpesti, put je bio ok, malo sam si odspavao jer sam se taj dan probudio u 13 sat i prakticki se odma poceo oblacit za party. Granicu smo prosli bez problema i dosli smo u budimpestu u 21 navecer gdje nas je docekalo par madara kojima su nasi rijecani pomogli ovog ljeta na solstitium festivalu. Uglavnom otisli smo s njima na cugu u jedan zgodan kafic koji ima razne vrste cajeva...nakon ugodnog razgovora i toplog caja otpratili su nas do lokacija partya koja nije bila tako teska za nac. Neka stara napustena zgrada na dva kata.

Na prvom katu je bio chill out floor sa dosta dekoracija a na drugom main floor. Prostor je bio velik kao tri attacka a i dosta slicno je izgledao, rulje je bilo previse i postajalo je jako vruce a zraka je bilo premalo, na chill out flooru je bilo ok jer nije bilo tako puno ljudi pa sam tamo proveo jedan veci dio partya. Sto se tice dekoracija necu ih opisivati jer imate slike svih dekoracija na www.goa.hu

Roopak vs Danger

Neka dva madara pretpostavljam, radili su ok s tim da im je set imao dosta retro elemenata. tocnije acid elemenata. Imali su par gresaka i zbrejkao im se player na trenutak ali vise manje su bili ok s tim da sam negdje na pola seta otisao dolje na chill out floor jer je bilo abnormalno vruce.

Na chill out flooru neznam ko je svirao al sam uglavnom lezao i uzivao, skoro cjeli set od Jirzija sam propustio, jednostavno mi se nije dalo jer sam znao da treba izdrzat do 10 ujutro kada nam je isao vlak za natrag. Kad sam se vratio gore je i dalje bilo uzasno vruce i stao sam se pokraj tih malih prozora gdje je kakav takav zrak ulazio nutra, svako malo bi provirio glavom van i udahno svjezeg zraka. Nije bas bilo ljepo iskustvo i cjelo vrijeme je prostor bio krcat ruljom. Neki su razbili par tih malih prozora pa je malo vise zraka pocelo ulazit i nasao sam kakvo takvo mjesto za plesanje.

Lestat

U 4 ujutro je poceo svoj dj set, sve je i dalje bilo krcato i jedva sam imao kakvo takvo mjesto za plesanje. Krenuo je dosta zestoko i zadrzavao je tu brzinu tokom cjelog seta. U pocetku je imao dosta acid elemenata i zvuk mu je bio malo stariji. Otprilike u stilu Skazia, mixanje mu je bilo odlicno. Nakon nekih sat vremena takvog zvuka izvadio je laptop i krenuo sa live actom, nisam bio dovoljno blizu da vidim koju je opremu koristio ali live je bio odlican i nije imao nekakvih prekida. Moram spomenuti da je prijelaz sa dj seta na live act bio odlican, takoder bez greske. Live je trajao nekih sat vremena i moglo se cuti stvari i sa starog i novog albuma, sve je bilo dosta dobro spojeno. Nakon toga se opet bez ikakve greske vratio na dj set s tim da je zvuk bio sa malo manje acid elemenata. Nakon livea je malo vise poceo pustati izraelski zvuk ali nevjerojatno mi je bilo to da je on mjesao sve zive labelove i da je vrtio samo full on do kraja. Od labelova je tu bio Hom-Mega, Tip.World, 3d Vision. Ma sve zivo i nezivo se vrtilo i sve je bilo odlicno umixano. Znao je tocno kada prebaciti s jedne stvari na drugu i to nije radio onako nabrzinu nego je uvijek ostavio malo melodije ili efekata iz jedne stvari dok je ubacivao beat iz druge. Prica mu je bila savrsena i nije imao nikakva ogranicenja sto se tice godina, culo se i novih i starih stvari no sve su bile tocno odmjerene i nije bilo previse odmicanja od onog pravog full on ritma. Highlight mi je bilo umixavanje nove stvari sa Astrix albuma i jedne od prvih logic bomb stvari earth of orbit. Jednostavno se nije ogranicavao na zvuk jednog labela kao sto to npr. radi dimitri. Vrtio je vise od 4 sata i mogu samo rec da je ovo bio najbolji dj set koji sam ikad cuo. Svjestan sam koliko sam puta tu recenicu rekao ali neznam sta drugo da kazem, u 4 sata culi smo stvarno sve zivo i nezivo. Od projekata se tu dosta cuo Astrix, Alien Project i 1200 mics na kojega je rulja jako dobro reagirala iako se meni ne svida koncept njihovg novog albuma(droge). A komunikacija s publikom mu je bila fenomenalna, non stop je lamatao rukama, skakao i odrzavao atmosferu sto mislim da je jako bitna stvar. Otisli smo u 8 ujutro i on je i dalje przio kao i na pocetku. Neznam uopce kada je zavrsio no eto. Svaka mu cast i samo se nadam da cu opet imati priliku cuti ga negdje u boljim uvjetima. Svi koji nisu isli neka vam bude zao.

Nakon sto smo izasli van i nakon sto sam cekao sat vremena da katarina ocisti blato sa svojih cipela(go figure) krenuli smo prema kolodvoru, usput smo uzeli girose jer je to jedino radilo u nedjelju ujutro. Bili su uzasni i jedva sam pojeo pola. Nema do onih grckih. Sjeli smo na vlak i vise manje spavali do kraja puta.

Jos cu samo rec da mi je bilo malo cudno nakon samothrakia opet putovati negdje izvan zagreba sobzirom da mi lokacija partya i ekipa bas nisu bili nesto. Jedan dio partya mi je bio bezvezan jer tesko je nakon onako dobrog open air festivala otici u zatvoreni prostor. Istina vec sam bio u attacku prije toga no u attacku mi je uvijek dobro jer je tamo vise manje uvijek 20ak ljudi koje sve znam. No bez obzira na losu ekipu, vrucinu i sound koji takoder nije bas bio na nekom nivou party je bio super zbog lestata koji je totalno rasturio. Eto....next stop...gotcha @ attack, can't wait Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.10.2002. 21:11
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Talamasca@Budapest 12/10/2002

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk