home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 17:28
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Pages: [1] 2 3 ... 5
vishna

Rank: Tribe Initiate

svi zainteresirani za psy trance mogu me kontaktirati i dobit ce popis na uvid iz privatne kolekcije skupljane 9 godina. + najnovija izdanja svaka 2 mjeseca. PEACE on EARTH
17.10.2004. 14:06
View Profile
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

prodavanje mp3a rade IDIOTI...stoga..

svi zainteresirani za BESPLATNI psy trance (morate kupit jedino medije i doc do mene) mogu me kontaktirati i dobit ce popis na uvid iz privatne kolekcije skupljane 3 godine. sve skupa oko 15 mp3 dvda + 2 mp3 chill out dvda

ps ako prodajes originale primi moju iskrenu ispriku

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.10.2004. 14:26
View Profile WWW
vishna

ne primam isprike od zavidnih ljudi!!! ponuda vrijedi za zainteresirane!!
17.10.2004. 14:37
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

LOL  Rolling Eyes  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.10.2004. 14:39
View Profile WWW
val vashar

vishna, jesu li to mp3-ce ili originali?

Sodom Like There's No Gomorrah!
17.10.2004. 15:05
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

ok ok ajde da ti objasnim neke stvari

prodavanje mp3a rade idioti...zasto?...zato jer su mp3evi kao takvi ilegalni...ovakvi topici su na davnom er45 forumu a i tone drugih foruma zabranjeni i uvijek su totalni smjeh...jedini razlog zasto je ovaj topic jos uvijek ovdje je zato sto nisi rekao da li stvarno prodajes mp3ce ili originale...s originalima nemamo nikakvih problema i nitko ti ne brani da prodajes nesto sto si sam kupio...ali kako se meni stvari cine ti si skinuo mjuzu s neta u mp3 formatu i pritom nisi nista platio artistu i labelu koji su napravili i izdali tu mjuzu...prema tome ti nemas pravo prodavat takvo nesto...to je isto kao da ukrades desetak laptopa u hgspotu i onda to prodajes u oglasniku...same shit...upravo zato sam ja postao da ja dajem mp3eve i ne prodajem ih...da ti utuvim u glavu da nemas pravo zaradivat na necemu sto si UKRAO...true ukrao si jednako kao i mi ostali koji cuclamo mp3eve sa dc++a ali ih ne prodajemo bas zato jer nismo platili za njih...meni totalno puca k. sto ti ili bilo ko drugi ima vise mjuze od mene...ja od svoje mp3 kolekcije nisam polovicu stigao preslusati i s neta skidam samo ono sto me zanima jer mi je cilj imati kvalitetnu kolekciju a ne sve zivo i nezivo da se mogu kurcit...po tvome bi ti onda svi zivi admini svih party foruma bili zavidni jer ti ne dozvoljavaju da prodajes svoju mp3 kolekciju...yeah right...ljudi nemojte davat pare covjeku za nesto sto on sam nije platio i sto mozete od mene i jos nekoliko ljudi odavde dobiti ili skinuti s neta besplatno...

again volio bi da se izjasnis da li stvarno prodajes mp3eve ili originale

17.10.2004. 15:09
View Profile WWW
Anonymous
Guest
DJ kobayagi

Rank: Tribe Member

samo da dodam par komentara, i to onako opcenitih, ne toliko vezano uz ovaj slucaj..iako BTW branjenje protuoptuzbom da su "ljudi zavidni" stvarno je idiotsko...dakle:
1)mp3-evi kao takvi NISU ilegalni!dovoljan argument je postojanje sve veceg broja site-ova koji nude za placeni download LEGALNE mp3-e visoke kvalitete, ne cineci to bez, tj. protiv volje izdavaca, artista i dr. Odite na npr. www.clickatrack.com...gdje mozete legalno kupiti mp3eve nekih novijih trance izdanja...
2)jedno je argument da li je nesto posteno/djubretarski, ili glupo/pametno, a drugo je legalno/ilegalno..da pojasnim:kao sto je ilegalno da vishnu prodaje mp3-e, isto tako je ilegalno da ti Dovla javno dijelis mp3-e..jer nije labele i ostale toliko briga sto ti zaradujes na tome ili ne,koliko to sto ti njima otkidas od potencijalne zarade-netko zeli album od Infecteda,ali umjesto da ga kupi u originalu on ga dobiva:1)kupnjom za manje pare od vishnua ili 2)besplatno od Dovle...koja je razlika za label i/ili artiste?NIKAKVA, u oba slucaja njima je to tih 10-15 eura manje u djepu kao rezultat ILEGALNIH aktivnosti...prije nekog vremena je u jednom intershroom-u bila rasprava o tome, gdje ste mogli procitati kako DJ Bim(Midijum recs.) prijeti nekom liku da ce ga tuziti zato jer ovaj RAZMJENJUJE mp3e preko neta s ljudima-ne za pare,vec za druge mp3e...a striktno legalno govoreci, zabranjeno je i posudivati, presnimavati, javno izvoditi ili iznajmljivati muziku zasticenu autorskim pravima bez punomoci nositelja autorskih prava-procitajte si ponovo taj textic koji stoji na 99% trance izdanja,bilo ploca ili CD-a-pa onda razmislite prije nego nekog napadnete da radi nesto ilegalno i steti artistima/labelima...jer je jedini dobar argument ovdje taj da je jednostavno glupo placati nekom vishnuu nesto sto mozete dobiti for free...a sa stajalista legalnosti bi u tom slucaju na sudu zavrsili i vishnu i dovla i DJ-i koji uopce vrte mjuzu a da za to nemaju posebnu dozvolu..za takve stvari se inace kod nas brine ZAMP,i zato oni od npr. Attack!-a potrazuju vise od pola milijuna kuna zbog dosadasnjeg rada bez njihove dozvole..tek toliko da ne mislite da se radi o nekim pravnim apstrakcijama
koje su mrtvo slovo na papiru...

čast svakome-veresija nikome!
za neki drugi dom-SPREMNI!
17.10.2004. 16:30
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "DJ kobayagi"
mp3-evi kao takvi NISU ilegalni!dovoljan argument je postojanje sve veceg broja site-ova koji nude za placeni download LEGALNE mp3-e visoke kvalitete, ne cineci to bez, tj. protiv volje izdavaca, artista i dr. Odite na npr. www.clickatrack.com...gdje mozete legalno kupiti mp3eve nekih novijih trance izdanja...

samo da se ovdje nadovezem....mp3evi koje svi imamo i skidamo...od raznih ripping grupa jesu ilegalni...zakonom je dozvoljeno raditi backupe svoje cd kolekcije AKO imate original...dakle svaki mp3 album koji vi skinete s dc++a a da pritom nemate original negdje na polici je ilegalan mp3...naravno da mp3 kao glazbeni format sam po sebi nije ilegalan...da je onda nebi postojalo tone ovakvih shopova...najveci od njih www.itunes.com....

sa svim drugim sto si napisao se slazem...u gornjem postu sam i napisao da mi svi koji skidamo mjuzu ne radimo nista manje ilegalno od vishne...ali opet...ukraden laptop u hgspotu i prodan u oglasniku za mene nije jednak kao ukraden laptop u hgspotu i dan besplatno nekome...karikiram ali znate kaj ocu rec...u svakom slucaju sto se legalno/ilegalne spike tice na istom smo nivou...ali nismo sto se dubretarskog djela tice...naravno da ja ne zelim poticati piratstvo i djelit mp3ce svakome na ulici...fala bogu imam tone originala(ko ne vjeruje poslat cu mu fotku na privat) i bio bi najsretniji kada bi svi kupili barem jedan original cd svaki mjesec i podrzali scenu... uglavnom mogli bi sad pisat strane i strane o svim zakonima ali je cinjenica da je to sve i dalje zakonski puno rupa a evo i par razloga zasto:

svaki audio cd koji kupite ima svoj rok trajanja...moj backroom beats 2 i antix album vise ne rade najbolje...ako ja napravim backup i pustam to na partyu i uleti mi neko iz zampa sta mislite kako ce reagirat i kako mu ja mogu objasnit da sam ja to platio ako nemam original sa sobom

postoje cdi koji su unreleased koje labelovi salju kao promoe, da meni netko iz zampa zapljeni pernicu i vidi promo cd koji sam dobio od labela a sprzen je na traxdatu mislite da bi se on pitao da li s time krsim zakon i kako bi ja njemu mogao dokazati da sam to dobio od samog labela

postoje tone stvari koje nikad nisu izdane koje cete jedino naci na netu u mp3evima...stvari koje nemaju copyright sranja na sebi...da ih sada sprzite na neki cd i pustite na partyu i da vam uleti zamp sta mislite kako bi reagirali

dobro vec smo stvarno otisli offtopic al ovo mi je na pameti vec duze vrijeme pa sam htio to rec  Wink

17.10.2004. 17:36
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Mislim da je glupo prodavati mp3-ce koje skoro pa svi skidamo s neta (u mom sluchaju skidam ih sebi za dushu) .... Takodjer slazhem se sa Shekijem da ima pun kurac sajtova gdje ljudi prodaju (artisti) svoje mp3-je u visokoj kvaliteti i cijene su oko nekih pola EUR-a po jednoj pjesmi...postoje i sajtovi gdje se mozhe besplatno i legalno skidati mp3-ce artista koji su to i odobrili (ali to su najcesce starije stvari s albuma koji se i neprodaju)......

17.10.2004. 17:40
View Profile WWW
zmajazmax

Rank: Tribe Member

Quote from: "vishna"
svi zainteresirani za psy trance mogu me kontaktirati i dobit ce popis na uvid iz privatne kolekcije skupljane 9 godina. + najnovija izdanja svaka 2 mjeseca. PEACE on EARTH

zar si se pridri¾io na¹em malom plemenu samo radi dilanja mp3-eva? Rolling Eyes

Have we eaten on the insane root,
that takes the reason prisoner?

Come and trip it as ye go,
on the light fantastic toe!
17.10.2004. 18:10
View Profile
vishna

nemam namjeru nikoga pljaćkati niti na nekome zarađivati,da ste većina vas na vašem malom planetu bili malo uljudniji prema meni mogli smo možda lijepo surađivati,no puštam ja vas da vi lijepo živite i filozofirate zajedno,ja i ovako i onako do sada nisam imao podršku u onome što radim i što ću napraviti.Ispričavam se svima na uvredama koje sam eventualno nanjeo.Uživajte u glazbi ljudi!!!
17.10.2004. 19:28
View Profile
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

nemam namjeru nikoga pljaćkati niti na nekome zarađivati

a nego koje su ti namjere...daj se covjece izjasni vec jednom...jesi ljepo napisao da prodajes muziku...mi smo svi pretpostavili da prodajes mp3ce sto nam je idiotno

da ste većina vas na vašem malom planetu bili malo uljudniji prema meni mogli smo možda lijepo surađivati

suradivati?? u cemu...mp3 mafia? Mr. Green

no puštam ja vas da vi lijepo živite i filozofirate zajedno,ja i ovako i onako do sada nisam imao podršku u onome što radim i što ću napraviti.

nitko sa malo zdravog razuma ti nece dat podrsku za prodavanje mp3eva...uleti na bilo koji forum s tom spikom i dobit ces isti response

Ispričavam se svima na uvredama koje sam eventualno nanjeo.Uživajte u glazbi ljudi!!!

ja se sigurno nisam nasao uvrijeden...meni je sve to skupa smjesno i jadno...kad nekome prvi post na forumu bude da on nesto prodaje onda to nesto govori o njemu...da mozda malo vise vremena provedes na ovoj sceni i skuzis da je jadno prodavat nesto sto nisi sam kupio mozda bi izbjegao ovakve komentare...ja sam vrlo lako mogao zakljucat tvoj topic nakon prvog posta ali sobzirom da nikad dosada nismo imali nekoga tko prodaje mp3 (zakljuci sam zasto) htio sam ovu pricu razradit da svima bude jasno zasto je to u kari...pa eto

i jos uvijek nisi u stanju izjasnit se da li stvarno prodajes mp3eve...mislim stvarno  Mr. Green

17.10.2004. 21:01
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3 ... 5
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk