home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
10.12.2019. 20:28
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Pages: 1 [2] 3 4 5
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

...nemilosrdno srezan...  Embarassed

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
17.10.2004. 23:35
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "InNEr"
...nemilosrdno srezan...  Embarassed

zbog blesavog offtopica...any questions?

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.10.2004. 00:01
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

nope..  arrogant

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
18.10.2004. 09:37
View Profile
Compressor

Rank: Tribe Leader

bzvze, zasto bih ja platio za takvo sto  Confused
radije cu nekupiti 5 cdeova od lika pa onda kupiti original   Wink

nisam ni ja bez grijeha i ja zivim u hr i ja sam bez novaca ali tu i tamo kupim neko original izdanje (ali prodavat mp3ove  arrogant )

poz

18.10.2004. 10:35
View Profile WWW
mrrich

Rank: Tribe Leader

...no respect...

uf kad vech tako nudish,Vladek, ja bih  snimio par mp3 ...poshalji mi katalog....thnks Rolling Eyes

...Neodgovoran, a Ne odgovoran...

http://www.myspace.com/richma33
18.10.2004. 11:22
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

check your mail  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.10.2004. 12:38
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

dobro i ja sam kupio tri orginala..sada da nebude da nikada nis mjuze nisam kupio  Mr. Green

18.10.2004. 12:53
View Profile WWW
zmajazmax

Rank: Tribe Member

dragi vishna,
nisi mislio zarađivati?

pa kaj si mislio onda,kad ti je prvi post bio upravo nekakvo prodavanje,i to jo¹ mp3-a?
ajd da si ponudio nekakvu ploču ili cd,but mp3!

uostalom ,mi se plemenski volimo upoznati sa novim pridru¾enim članom,pa onda eventualno neko dilanje,iako sumjam budući da volimo jedni druge i posuđujemo jedni drugima mjuzu for free!!

a da si mislio zaraditi sumnjam,koliko mo¾e ko¹tati jedan mp3? 10 kn?
enivej, ¾ao mi je da nas nisi malo pobli¾e upoznao, pa uvidio kak brijemo.

Have we eaten on the insane root,
that takes the reason prisoner?

Come and trip it as ye go,
on the light fantastic toe!
18.10.2004. 15:21
View Profile
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Ali i dalje smo u potpunom mraku glede osnovne stvari:
- sto se nudi ("izdanja"),

Covjek se nije izjasnio, napali ga svi, te se odmah uvrijedio... cudna spikica. Confused

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
18.10.2004. 15:48
View Profile
Anonymous
Guest
vishna

Rank: Tribe Initiate

eo ovako!!!sta ja vama da kažem kad vi sve znate.što  ste se toliko uspaničili oko cd-a,nešto vam ne štima ha,ništa vam nije jasno.ja bih volio vidjeti te vaše originale, te vaše mp3-ce i DVD-e etc. kaki internet i download, daj ljudi odrastite i malo bolje gledajte na ovu mjuzu, u čem je fora čovječe. jel mi pričamo o psy trance-u il o nekakvim plastičnim medijima koji se zovu diskovi, o nekakvim materijalnim stvarima?! pustite
ljude da slušaju mjuz,neki su to zaslužili i kod kuće da čine a ne samo na party-ima  kad su urokani.Pustite ljude da sami recenziraju izdanja,bez toga nema kolektivnog napretka svijesti.ma samo vi brijte , niste mi baš zanimljivi.ljudi suu ple menima živjeli na početku pravoga mentalnog razvoja a ne sad.skulirajte ekipa.+ ovo govorim stvarno u dobroj namjeri a vezano je za vaš sait-ako je to sve što imate ponuditi javnosti onda se baš puno i ne kužite u to sve il pak vam je mrsko malo više se pozabaviti psy trance filozofijom.uostalom tko sam ja da pametujem.PEACE on EARTH
18.10.2004. 17:48
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

pa ni u tebe ovo nie neka filozofija pal.... Confused

Ochito je teshko rechi..... Neutral

HAUGH

18.10.2004. 18:00
View Profile WWW
Karahana

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ja bih se slozio s Dovlom. Svi skidamo "piratsku mjuzu" s neta i svi istovremeno "podrzavamo" scenu. Hebiga, da zivim negdje drugdje i imam dosta para za normalan zivot bez da visim starcima na grbaci, kupovao bi originale i svi bi bili sretni.
S druge strane dosta (vecina nazalost) danasnje nove produkcije se IMO ne isplati kupovati. Dakle, fino skines s neta poslusas par puta, ne svidi ti se, sprzis na CD i to je to.
Ima jos jedna dobra strana skidanja zle mjuze s neta. Ima i starijih izdanja do kojih bi tesko dosao da zivim negdje drugdje gdje je scena razvijena, a kamoli tu. Tako da net na neki nacin cuva tu glazbu. CDi i ploce se ostecuju, MP3ce na HDDovima ne.
Al prodavati to sto si skinuo s neta, to je vec druga prica. Nije dosta sto ostecujes lejblove koji i tak i tak spajaju kraj s krajem, nego jos i ti moras zaraditi na tome. Jednostavno nije u redu.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
18.10.2004. 18:38
View Profile
Anonymous
Guest
Pages: 1 [2] 3 4 5
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk