home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 18:39
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Pages: 1 2 [3] 4 5
psihodelikk
Guest
vishna

Rank: Tribe Initiate

niti jedan album.compl.il EP nisam dobio za đabe vec otkinuo od svog trbuha.što se tice samih formata to uz današnju tehnologiju ne igra nikakvu ulogu.tko ste vi da se borite za prava originalnosti etc. danas vise nema originala,iza svih proizvoda stoji samo ime i ugled,a što se tiče prodavanja nečega što sam ja,tobož dobio za đabe nije istina. moja kolekcija sama po sebi govori da je to nemoguće lowdati s neta jer bi u protivnome morao provesti 24h na netu da to sve skinem,uostalom nešto ni nema tamo.što se tiče labelova i odkidanja iz njihova đepa:pa ljudi lova ne leži u količini prodanih diskova,već skupim gažama,uostalom da ne postoje drugi putevi za nabavku mjuze za neke se ne bi ni čulo,dok ti neki sad s malo prodanih albuma dižu pare na gažama-sve se svodi na uvjetovani reflex!!!ljudi morate malo proučiti pravnu situaciju u nekim zemljama pa ćete vidjeti da svijet je čudan planet a ljudi većinom slijepi. kako namjeravate završit putovanje na zemlji ako vas muče ovakve gluposti.PEACE
18.10.2004. 20:23
View Profile
Anonymous
Guest
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Mislim da je bahato tu uletiti i odmah nuditi neshto za pare i kurchiti se svojom kolekcijom....plus prodavati neke baze o tzv. filozofiji i sl.

Ja sam za da se glazba treba medjusobno djeliti i slushati u ovom sluchaju ako sam si ja otkinuo od trbuha...zashto onda da zhelim da si i ti otkidash od trbuha.....

Bezobrazno  arrogant

18.10.2004. 20:37
View Profile WWW
vishna

samo jos nisam vidio da netko dijeli mjuzu,pa ako ti to lijepo radis daj nešto udijeli i meni , ja obećavam da uzvraćam istom količinom.živi ono što misliš!
18.10.2004. 20:52
View Profile
Luka

Rank: Tribe Member

"luka-persen-odmah!"

Ajd svi usutite!

koj vam je kurac? dal doso prodavat mp3 il ne mislim da covjek zasluzuje normalan razgovor na bilo kojem forumu, a pogotovo ovom!

Kao prvo ja nigdje nisam vidio da je reko da prodaje mp3 mjuzu, sto ste svi, nekim cudom, zakljucili!

Kao drugo Psy-trance ima i svoj "filozofski pravac". Pogledajte Gou, pogledajte Izrael i mnoge druge drzave. Al ok, pricamo o mjuzi..

Ni meni se ne svida sto si doso na ovaj forum s prvim postom da nesto prodajes... zvuci malo..komercialno... a komercijalno je nesto sto svi mi ovdje pokusavamo izbjeci. Al ok, volis mjuzu ko i svi na ovom forumu i drago mi je sto si se pojavio ovdje..

Bi mogo malo razjasnit o cem se to tocno ovdje radi.. di si sve bio, sta po prilici imas, od kud ti to...itd.. ljudi vole znat sta kupuju kada kupuju.. i u ovom slucaju vole znat od koga kupuju...

nadam se da ce od sad ovaj razgovor biti malo...uljudniji i ***BEZ PREDRASUDA***! Sorry na..."warm welcome" Embarassed

Peace'n'Love

hmm, what if I do this? 

effect(cause)-effect(cause)-effect(cause)...
           /                      /
Cause-effect(cause)\-effect(cause)...
          \                       effect.
           effect(cause)\-effect(cause)----------effect...
                         effect(cause)-effect(cause)/-effect(cause)...

..Fuck!
18.10.2004. 20:58
View Profile
Luka

"luka-persen-odmah!"

Quote from: "vishna"
samo jos nisam vidio da netko dijeli mjuzu

Ovdje imamo....dosta prijateljski odnos (sta nije u tome bit..?) i tako da si podjelimo mjuzu ako nesto neko oce.. u cemu je smisao prodavanja u ovom slucaju kad je sve od toga zapravo kopija i niko ovdje ne zeli zaradit, a osim toga nema ni pravo za to trazit novce... jedino sto bi mogo od nekog trazit kad mu idem nes przit je cd...a to bi bilo idiotski jer cd kosta malo vise od 1kn. Rolling Eyes

hmm, what if I do this? 

/                      /

..Fuck!
18.10.2004. 21:02
View Profile
Luka

"luka-persen-odmah!"

a u qurac.. ovaj forum teba imat opciju brisanja svojih postova.. fulo gumbic i napravio quote svog posta da nisam ni skuzio Embarassed  Embarassed

hmm, what if I do this? 

/                      /

..Fuck!
18.10.2004. 21:04
View Profile
psihodelikk
Guest
Luka

"luka-persen-odmah!"

valjda... al na vecini mjesta to prelazi u nacin zivljenja, sveukupni pogled na svijet, cesto i religiju itd... dok npr. u Izraelu i Goi trance partiji postaju neka vrsta rituala i moglo bi se to cak nazvat i filozofijom... al neznam bas previse o tome tako da necu puno pricati..

kao to rekoh.. ovaj topic je namjenjen mjuzi, ne trancerskoj ideologiji/filozofiji - whatever

hmm, what if I do this? 

/                      /

..Fuck!
18.10.2004. 21:23
View Profile
vishna

ma sve je ok!moram radit ujutro.što se tiče svega rečenog etc. pojma ja nemam.samo morate prihvatit da ima i drugih koji kuže nešto o psy-ćku, a tko nije otvoren za mentalnu evoluciju nije ni zaslužio da posjeduje ovaj sait niti da brije po njemu a i općenito nešto pametuje. ja se prvi povlačim
jer ne želim gubit vrijeme na isprazne priče.ne volim kad se netko pravi pametan da sve kuži,a ne shvaća da je to univerzalna priča. ja 10 godina slušam elektronsku mjuz a od toga od 95. god psy,od početaka pratim,stoga otvoreno priznam da malo toga znam al očito da moji i najmanji prijedlozi nailaze na zapreke,nema ljudi ovako velike zajednice,vjerujte mi,a što se tiče para,dao Bog da ih ljudi nikad ne izumili.PEACE in UNIVERSE
18.10.2004. 21:29
View Profile
Compressor

Rank: Tribe Leader

Quote from: "vishna"
samo jos nisam vidio da netko dijeli mjuzu,pa ako ti to lijepo radis daj nešto udijeli i meni , ja obećavam da uzvraćam istom količinom.živi ono što misliš!

kontam da svi u OS imaju iste mp3ove, djelimo sve na "plemenskoj" bazi
Sto je moje to je i tvoje  Wink  ja sam uvijek za pomoci i nikad nebih rekao NE ako imam nesto sto tebi treba (ako imam novaca za postu) Na ovom furumu sam poslo dvjema ili trima clanovima dosta toga (naravno i oni meni)  

ajd i ja se ispricavam ako sam te napao u prijasnjem postu  Mr. Green  Wink

Objasni nam tvoju ideju, sta zapravo zelis, itd.....
mozda smo mi zapravo nesto pogresno skontali  Mr. Green

poz

18.10.2004. 21:31
View Profile WWW
vishna

jednostavno rečeno, gledajući na glazbu sa suptilne razine ona ima progresivni učinak na ljudsku svijest,pogotovo psy stoga da ja tu sad ne mrduckam dugo jer ne mogu,ne mogu prihvatit puku ispraznu filozofiju koju čitam svugdje po netu niti što drugo. mora se poraditi na odgojno-obrazovnom učinku te glazbe na rulju.pa zar vi uopće kontate što to sve znači.tko ne shvaća da psy nije samo glazbe već put,poruka,izbavljenje,znanje etc. vjerujtemi da  samo auditivno kuži no glazba djeluje na sva ljudska čula,upravo zato tech&psy glazba zahtjeva kod većine ljudi narkotički stimulans jer je mali broj onih koji to imaju u sebi a velik onih koji bi to htjeli . ne mogu duljit.+nemojte mi o prodaji više.rekao sam da samo onaj koga išta zanima zna što.OVER&OUT
18.10.2004. 21:51
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

to vishna...majke ti svete ovoliko BULLSHITA nisam procitao u 2 godine na ovom forumu...koji je tebi...zapocnes topic o tome da prodajes mjuzu...nakon sto te valjda 5 ljudi pitalo da li prodajes mp3eve ili originale ti se i dalje ne izjasnis i kad valjda neznas sta bi vise rekao krenes u najgluplji najnesmisleniji offtopic izbljuvak koji sam ja ikad procitao...ne samo da nema veze s mozgom i da se iz dvije tvoje recenice nemoze nista konkretno izvuci nego pises na tom nivou na kojem valjda samo ti shvacas sto si htio reci...

daj nam MOLIM TE odgovori

jel prodajes mp3ce ili original audio cde?

sta je to toliko tesko pitanje za tvoj uber filozofski mozak...i kad smo vec kod silnih filozofija...neki ovu scenu dozivljavaju kao neku uberspiritualnu vezu sa saibabom koji im namjestava chakre u glavi i sta vec a nekima je to mjuza na koju se idu zabavit i nista vise...to sto ti tako dozivljavas psytrance (iako iz tvojih postova nemogu 2 konkretne stvari izvuc) ne znaci da tako neki od nas dozivljavaju...neko u cvjetu vidi 500 boja, dusu, slobodu, spiritualnost i buttloads of shit a netko vidi samo cvjet...who cares anyway...daj se vise izjasni da mogu zalockat topic...geeez

ps s jedne strane filozofija a s druge prodaja...idem rade televangeliste gledat  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.10.2004. 22:05
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

iako se u potpunosti slažem s Plemenom, meni je pomalo žao Višnje... ono što se dogodilo njemu daje novo značenje pojmu linča...

Višnja, ja ču kupit cd od tebe! Wink

btw. gotovo da mi nedostaje Shiva...  Sad

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
18.10.2004. 23:50
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4 5
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk