home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
10.12.2019. 20:07
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Pages: 1 2 3 [4] 5
Luka

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

"luka-persen-odmah!"

Quote from: "Dovla"
to vishna...majke ti svete ovoliko BULLSHITA nisam procitao u 2 godine na ovom forumu...koji je tebi...zapocnes topic o tome da prodajes mjuzu...nakon sto te valjda 5 ljudi pitalo da li prodajes mp3eve ili originale ti se i dalje ne izjasnis i kad valjda neznas sta bi vise rekao krenes u najgluplji najnesmisleniji offtopic izbljuvak koji sam ja ikad procitao...ne samo da nema veze s mozgom i da se iz dvije tvoje recenice nemoze nista konkretno izvuci nego pises na tom nivou na kojem valjda samo ti shvacas sto si htio reci...

daj nam MOLIM TE odgovori

jel prodajes mp3ce ili original audio cde?

sta je to toliko tesko pitanje za tvoj uber filozofski mozak...i kad smo vec kod silnih filozofija...neki ovu scenu dozivljavaju kao neku uberspiritualnu vezu sa saibabom koji im namjestava chakre u glavi i sta vec a nekima je to mjuza na koju se idu zabavit i nista vise...to sto ti tako dozivljavas psytrance (iako iz tvojih postova nemogu 2 konkretne stvari izvuc) ne znaci da tako neki od nas dozivljavaju...neko u cvjetu vidi 500 boja, dusu, slobodu, spiritualnost i buttloads of shit a netko vidi samo cvjet...who cares anyway...daj se vise izjasni da mogu zalockat topic...geeez

ps s jedne strane filozofija a s druge prodaja...idem rade televangeliste gledat  Mr. Green

Dovla sorry, al ovaj post je CISTI PRIMJER covjeka koji se NE ponasa po trancerskim idealima i ponasa se ko totalni kreten koji MISLI da nesto zna al ni sam ne kuzi da nis nezna. sta got da covjek reko, kolko got da imo pravo il ne, nemozes mu tak ic srat. To sam vidio ljude koji redovito idu u best zbog bonkasa i slicnih stvari da rade.. ma qurac, ni oni to ne rade. al ok, nezelim sad forsat tu neke trancerske ideale i sta ja znam...

Kak mi to ide na kurac. I ja mislio da su bar Tranceri "slobodni" od takvih ispada.

Sta ti u zivotu covjek napravio da mu tak seres?? doso na forum, reko da prodaje mjuzu, reko svoje misljenje o psy-u i ti ga popljujes ko manijaka.

"nije se izjasnio" pa kad ste mu SVI dali da se izjesni u picku materinu?!?!? Jedan za drugim ste se naredali, popljuvali ga sto prodaje mp3 (sto je tada bilo samo za pretpostavit) i jos ne kuzis da si jadnu osobu popljuvi bez razloga!

Ako covjek to dozivljava duhovno njegova stvar. On moze imat pogled na psy-trance kakav oce, i bilo kakav imo dobrodosao je ovdje...bar sam se ja nadao da je ovo takva zajednica... al ocito je ovo u kurcu ko i svako drugo mjesto na ovoj jebenoj zemlji. (sorry vecini koja je, kolko sam vidio, ok. Al neke osobe bi trebale malo razmislit o tome kako se ponasaju prema ljudima i dali je to u skladu sa idealima ovakvog mjesta)

Ma neda mi se nista vise ni pisat. tolko ste se sada pokazali..ma nemam rijeci... Neutral  Neutral  Sad

hmm, what if I do this? 

effect(cause)-effect(cause)-effect(cause)...
           /                      /
Cause-effect(cause)\-effect(cause)...
          \                       effect.
           effect(cause)\-effect(cause)----------effect...
                         effect(cause)-effect(cause)/-effect(cause)...

..Fuck!
19.10.2004. 01:05
View Profile
psihodelikk
Guest
zmajazmax

Rank: Tribe Member

sta ste se svi raskokodakali,pa dajte udahnite s vremene na vrijeme!

ne kuzim kak vam se po stoti put da proče¹ljavati istu temu!
napali smo čovjeka bez veze,meni se osobno ne svidja sto vi¹nja prodaje mp3-ovlje,ali ljudi prodaju takva sranja,da se prodavanje mp3-ovlja mo¾e sakriti iza toga.

ali bilo bi lijepo da se na¹ novi član lijepo upoznao sa na¹om "britvicom" pa onda uvaljuvao mjuzu,mada nije bed.
  ba¹ nam je super spika ,napadosmo čovjeka ali pod opaskom ... "mi smo ti tranceri super rigetheous ekipa..."!

pohvaljujem sve ovom izbljuvotinom (uključujući i sebe)

Have we eaten on the insane root,
that takes the reason prisoner?

Come and trip it as ye go,
on the light fantastic toe!
19.10.2004. 09:53
View Profile
Elemental
Guest
njax

Rank: Tribe Warrior

:wank:[/img]

I love the smell of napalm in the morning.
Smells like... ...Victory
19.10.2004. 11:18
View Profile
mrrich

Rank: Tribe Leader

...no respect...

to elemental: svaka chast tebi na trudu, al nisu svi talentirani za raditi mjuzu stoga sjeti se one narodne "sit gladnom ne vjeruje....", bytheway iz pouzdanih izvora znan da vechina domachih (a i inih) glazbenika distribuira i kontrolira piratska izdanja svojih albuma...tj za prodani original dobiju cca 15-20 kn, a isto toliko dobije i za prodani piratski cd (kojih se proda daleko vishe od originalnih cd-a)....sjetite se samo kad je bila zadnje hajka na pirate (ja se sjecham Houre prije par godina) pa razmislite malo Wink

...Neodgovoran, a Ne odgovoran...

http://www.myspace.com/richma33
19.10.2004. 11:28
View Profile
Elemental
Guest
mrrich

...no respect...

zavisi s koje strane gledash, kao shto sheki reche ista stvar je prodavati takove cd-e i poklanjati ih...., a sad da li to ubija scenu ili ne vrijem che pokazati....a kaj stvarno mislish da su severina i ostali nashi glazbenici izmislili piratstvo...na Arizoni (bih) za 10 km (kovertibilnihmaraka) mozhesh kupiti cd od severine al bogme sam naishao i na cd.e (s tiskom) od nama poznatijih i drazhih izvodjacha (npr. Goahead kompilacije, Zoom  kompilacije etc...) i normalno da sam ih i kupio.... Wink

19.10.2004. 11:54
View Profile
Elemental
Guest
mrrich

...no respect...

to me podsjecha na akciju "kupujmo hrvatsko"....tj. ne dajte novce za piratske zapise (nego chekajte da vam ih netko pokloni)..... tko kome mozhe zabraniti umnozhavanje cd.a...mislim da je jedino rjeshenje za sve one koji rade muziku izdavanje iste na "dobrim" starim vinilima.... Confused

19.10.2004. 12:18
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ovako...vishni sam napisao onakav post zato sto je covjek sve vas uspjesno odveo u jednu od onih tipicnih "nikad necemo nac zakljucak" offtopic rasprava a vi to ne kuzite...imao je vremena ko pljeve da ljepo odgovori da li prodaje mp3eve ali nije...

zasto sam unaprijed zakljucio da prodaje mp3?...simple...citat iz njegovog prvog posta u ovom topicu:

svi zainteresirani za psy trance mogu me kontaktirati i dobit ce popis na uvid iz privatne kolekcije skupljane 9 godina. + najnovija izdanja svaka 2 mjeseca

ovo sto je boldano vam sve govori...tesko da covjek svaka 2 mjeseca kupuje tonu original audio cda i da ih onda prodaje vama...what's the point...osim da se covjek bavi prodajom s jedne strane a onda vama sljepcima tu prodaje spiku o duhovnosti i govori kako njemu nije cilj zarada...please  Rolling Eyes

dajte shvatite da lik nema nista za reci sebi u obranu osim ovakvih jeftinih filozofija koje ste tako jednostavno popusili i sad se koljete oko stvari o kojima se pisu knjige i kolju odvjetnici...i te silne spike da postoji neki stereotipni model "trance ponasanja" je totalni bullshit...ponasajte se kako zelite...ja iz niti jedne subkulture kroz koju sam dosada prosao nisam prihvatio apsolutno sve...zato jer uvijek ima nesto sto mi je glupo i rade cu imat sam svoj identitet i brijat neku svoju spiku i svoje ideale nego se ravnat po nekoj strogo definiranoj "psytrance filozofiji" o kojoj mi btw ovdje sole pamet oni koji su valjda bili na 2 partya u zivotu..I'm sure you got it all figured out

to elemental: psihodelikk ti je sve rekao...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.10.2004. 13:17
View Profile WWW
val vashar

...i te silne spike da postoji neki stereotipni model "trance ponasanja" je totalni bullshit...ponasajte se kako zelite...ja iz niti jedne subkulture kroz koju sam dosada prosao nisam prihvatio apsolutno sve...zato jer uvijek ima nesto sto mi je glupo i rade cu imat sam svoj identitet i brijat neku svoju spiku i svoje ideale nego se ravnat po nekoj strogo definiranoj "psytrance filozofiji"

Applause

Sodom Like There's No Gomorrah!
19.10.2004. 13:47
View Profile WWW
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

ponasajte se kako zelite...ja iz niti jedne subkulture kroz koju sam dosada prosao nisam prihvatio apsolutno sve...zato jer uvijek ima nesto sto mi je glupo i rade cu imat sam svoj identitet i brijat neku svoju spiku i svoje ideale nego se ravnat po nekoj strogo definiranoj "psytrance filozofiji" o kojoj mi btw ovdje sole pamet oni koji su valjda bili na 2 partya u zivotu..I'm sure you got it all figured out

Ukratko receno: il si GOVNO il GOSPON COEK ciste savijesti... a ostali su tu da procijene u koju kategoriju tko spada. Pogotovo ako se pojavljuje na javnim okupljalistima ovog tipa sa svojim osobnim razmisljanjima, ponudama, idejama ili nebulozama...  Rolling Eyes

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
19.10.2004. 15:35
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ja mislim da postoje slojevita govna i slojevita gospoda...a bome i nesto izmedu...cjeli gradient dapace  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.10.2004. 15:37
View Profile WWW
Pages: 1 2 3 [4] 5
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk