home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.05.2019. 19:56
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Pages: 1 ... 3 4 [5]
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "Dovla"
ja mislim da postoje slojevita govna i slojevita gospoda...a bome i nesto izmedu...cjeli gradient dapace  Wink

tzv. sivilo... na koje se svi vole izvlacit... je, je, tak je... al svatko sebi sam postavlja granice tolerancije i nijansi pa je onda vrlo tesko medjusobno usporedjivat i vrednovat npr. tko je totalno govno, a tko ne. Nazalost tu ne postoje kalibracijski pravci. Pa je onda to lakse gledat kvalitativno: il jesi il nisi. Savjest je zajebana stvar...  Wink

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
19.10.2004. 15:48
View Profile
vishna

Rank: Tribe Initiate

danas sam bas slusao po prvi puta, dok sam obrađiva neke podatke na PC-u, VIBRA-Civilizations.Moram priznati da sam ugodno iznenađen radikalnoj promjeni stila uspoređujući taj s drugima.stvarno nešto jako tvrdo, masivno,reflexy se automatski pale na taj ritam! dali mi netko može dati komentar na to,bez zajebancije,zanima me drugo mišljenje?
+aj sad me jos malo popljujte bas sam zaboravio kako je to+hvala nekima na razumjevanju i što god svi rekli ipak smo svi zajedno malo razmišljli-to je bit-ima se šta reći.PEACE
19.10.2004. 18:08
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ne samo da opet ne odgovara na pitanje nego je toliko spaljen da nezna osnove komuniciranja na forumu i ide u jos veci offtopic...fakat si puko

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.10.2004. 18:10
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Ma lik glumi debila i mislim da smo imali dosta tolerancije...stoga dovla zalockaj ovo jer nema nikakvog smisla raspravljati dalje.....

NP: Ectoplasm - Gratons Vortex Twisted Evil

19.10.2004. 18:39
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

agreed...click  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.10.2004. 18:47
View Profile WWW
Pages: 1 ... 3 4 [5]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: psy trance na prodaju

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk