home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
22.09.2019. 04:35
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

DJ Avex Official Tribe Control Mix

Pages: [1]
Avex

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Tracklist:

1. X-Dream - The 1st (Club Mix)   / Boshke Beats /                    00:00

2. Vision & Canedy - Collective Vibes / Unreleased, Hadshot Haheizar /                                                                              03:05

3. Marc Dawn - Expander (Chrome Remix) / Y.S.E. /                  08:53

4. Marc Vision - Invisible Pop / Earregular /                               15:10

5. Nugen - Braaj (Lemon 8 Remix) / Release /                           21:40

6. Krueger & Coyle - Rubbalove / ACDC, Automatic /                 28:24

7. Marc O'Tool - Black & White / Electribe /                                33:31

8. Marc O'Tool - Mr.Boombastic Remix / Underdog /                                39:06

9. Hardy Heller - Think About (Original Dub Mix) / On A Mission /                                                                                 44:13

10. Space Safari - Travel Around / Plastik Park /                        47:20

11. Vision & Canedy - Mindbender / Hadshot Haheizar /              51:44

12. Fitalic - Bustanovice / Plastik Park /                                     58:07

13. Igneous Sauria - Adaptor / Headstick /                                63:56

Mixed using: Pionner DJM-600, 2x Pioneer CDJ-100S, 2x Technics SL-1210MK2

Mixed at 138 BPM ***Enjoy***

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
09.01.2005. 13:31
View Profile
mrle bonito

Rank: Tribe Initiate

...svaka čast,dobar mix... Smile
05.04.2005. 16:00
View Profile
gstarcev

Mozda ce neke ovo zanimati; (znam da kasni 4 mjeseca Razz)

------------------------- CUE FILE BEGIN -------------------------

PERFORMER "Various"
FILE "dj avex - tribe control.mp3" WAVE
  TRACK 01 AUDIO
    TITLE "The 1st (Club Mix) / Boshke Beats"
    PERFORMER "X-Dream"
    PREGAP 00:02:00
    INDEX 01 00:00:00
  TRACK 02 AUDIO
    TITLE "Collective Vibes / Unreleased, Hadshot Haheizar"
    PERFORMER "Vision & Canedy"
    INDEX 01 03:05:00
  TRACK 03 AUDIO
    TITLE "Expander (Chrome Remix) / Y.S.E."
    PERFORMER "Marc Dawn"
    INDEX 01 08:53:00
  TRACK 04 AUDIO
    TITLE "Invisible Pop / Earregular"
    PERFORMER "Marc Vision"
    INDEX 01 15:10:00
  TRACK 05 AUDIO
    TITLE "Braaj (Lemon 8 Remix) / Release"
    PERFORMER "Nugen"
    INDEX 01 21:40:00
  TRACK 06 AUDIO
    TITLE "Rubbalove / ACDC, Automatic"
    PERFORMER "Krueger & Coyle"
    INDEX 01 28:24:00
  TRACK 07 AUDIO
    TITLE "Black & White / Electribe"
    PERFORMER "Marc O'Tool"
    INDEX 01 33:31:00
  TRACK 08 AUDIO
    TITLE "Mr.Boombastic Remix / Underdog"
    PERFORMER "Marc O'Tool"
    INDEX 01 39:06:00
  TRACK 09 AUDIO
    TITLE "Think About (Original Dub Mix) / On A Mission"
    PERFORMER "Hardy Heller"
    INDEX 01 44:13:00
  TRACK 10 AUDIO
    TITLE "Travel Around / Plastik Park"
    PERFORMER "Space Safari"
    REM DATE 2005
    INDEX 01 47:20:00
  TRACK 11 AUDIO
    TITLE " Mindbender / Hadshot Haheizar"
    PERFORMER "Vision & Canedy"
    REM DATE 2005
    INDEX 01 51:44:00
  TRACK 12 AUDIO
    TITLE " Bustanovice / Plastik Park"
    PERFORMER "Fitalic"
    REM DATE 2005
    INDEX 01 58:07:00
  TRACK 13 AUDIO
    TITLE " Adaptor / Plastik Park"
    PERFORMER "Igneous Sauria"
    REM DATE 2005
    INDEX 01 63:56:00

------------------------- END OF CUE FILE -------------------------

22.04.2005. 03:04
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

haha ne vjerujem, avex proslavio si se s ovim mixom, nemoj zaboravit nas male ljude kad ces vuc belo u vip-u u bestu  Wink  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2005. 03:09
View Profile WWW
CybeRho

Quote from: "Dovla"
haha ne vjerujem, avex proslavio si se s ovim mixom, nemoj zaboravit nas male ljude kad ces vuc belo u vip-u u bestu  Wink  Mr. Green

moze li netko nama jos manjim ljudima objasniti o cemu se to radi u tom cue fajlu?

22.04.2005. 18:24
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

naravno...it's very simple

neki danasnji mp3 releasevi dolaze samo u jednom mp3 fajlu zajedno sa tim .cue fajlom koji se zapravo da napisat u notepadu i njegov sadrzaj izgleda tocno ovako kak je tu postan....njegova primarna svrha je dakle da ti u nekom velikom mixu oznaci gdje se tocno koja stvar nalazi...pomocu jednog plugina za winamp moguce je uz taj fajl preslusavati jedan takav dugacki mix i skipati po stvarima...pa je moguce uz jedan drugi program rascjepati taj mix na vise mp3eva..tj. na tocan broj stvari koliko ih i ima u mixu...pomocu cue fajla se takoder moze sprzit audio cd axe ne varam...s tim da ovdje sad dolazimo do pitanja...koja budala bi isla mp3 mix na 128 bitrateu ic przit na audio cd, stvarno se nadam da se tako ovaj mix ne siri po gradu...jerbo kad ga opet netko ripa s audio cda dobije jos goru kvalitetu...takvo nesto stvarno nema svrhu pa bi u ovom slucaju jedino korisno iz ovog cue fajla bilo to da u winampu mozes skipat po stvarima ako imas taj potreban plugin....eto ovo je onako laicki receno...meni su ti fajlovi jako korisni jer mrzim drzat neke relaseve u jednom fajlu pa ih uvijek rascjepam

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2005. 20:38
View Profile WWW
gstarcev

Ono...

pomocu jednog plugina za winamp moguce je uz taj fajl preslusavati jedan takav dugacki mix i skipati po stvarima

-> http://www.guerillasoft.co.uk/mp3cue/

...pa je moguce uz jedan drugi program rascjepati taj mix na vise mp3eva..tj. na tocan broj stvari koliko ih i ima u mixu

-> http://musicutter.szm.sk/

...pomocu cue fajla se takoder moze sprzit audio cd axe ne varam...

-> http://www.exactaudiocopy.de/
(opcija je 'Tools' -> 'Write CD-R' -> 'File' -> 'Load Cue Sheet')

...koja budala bi isla mp3 mix na 128 bitrateu ic przit na audio cd, stvarno se nadam da se tako ovaj mix ne siri po gradu...jerbo kad ga opet netko ripa s audio cda dobije jos goru kvalitetu...

slightly, but not entirely OT -> http://wiki.etree.org/index.php?page=SourceAnalysis   Mr. Green

I kada vec skidate sve te programe evo jos par linkova za koje mislim da su korisni u petljanju sa digitalnim audiom a nema ih u FAQ-u;

http://www.softpedia.com/get/Office-tools/Text-editors/DAMN-NFO-Viewer.shtml -> ucitajte u njega npr. "00-va_-_unusual_suspects_2-2005-mycel.nfo" koji vam stoji u US2 diru pa cete vidjeti o cemu se radi  Cool

http://cuemaster.host.sk/

http://wiki.etree.org/index.php?page=EtreeWiki -> tu ima dosta fokusiranih, korisnih informacija

22.04.2005. 23:50
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

hmm, pa ja nfo fajlove najnormalnije gledam u notepadu...ne vidim potrebu za nekim editorom, kaj radi tocno taj program?...mislim tak i tak to i je najobicniji .txt fajl sa drugom ekstenzijom...inace i sam koristim EAC al valjda 10% njegovih mogucnosti pa nisam primjetio tu opciju  Wink

a sto se cepanja tice ja imam neki drugi program, radi iz command prompta ali radi jako dobro i sjece i vbr fajlove sto je obicno problem kod ostalih programa tog tipa...anyhow zaboravio sam sajt od tog programa pa ako nekome slucajno zatreba javite se na pm, mail, icq, whatever...ijees

23.04.2005. 00:34
View Profile WWW
gstarcev

hmm, pa ja nfo fajlove najnormalnije gledam u notepadu...ne vidim potrebu za nekim editorom, kaj radi tocno taj program?...mislim tak i tak to i je najobicniji .txt fajl sa drugom ekstenzijom

Very Happy Nemas slijepog povjerenja u mene da odes, skines i napravis nesto sto ti se cini besmisleno Very Happy To je valjda dobro.  Razz  

Stvar je u tome da ih ne gledas najnormalnije jer to nije obicnan tekst vec je to tekst sa tzv. ASCII artom koji je MS-DOS enkodiran pa se ne prikazuje dobro u Notepadu ili Wordpadu koje dobis s Windowsima.. Ako zelis vidjeti o cemu se radi mozes probati ucitati file u MS Word, ako ga imas, i izabrati 'MS-DOS encoding' - u tom slucaju ce ti se stvar prikazati dobro ali ce biti razlomljena u defaultnom 'print layoutu' pa ces jos morati kliknuti na 'View' -> 'Normal' i tada ces stvar vidjeti koliko toliko normalno. Sve to skupa je kurcina zbog koje normalni ljudi skinu 300 kilobajta velik proggie s neta, instaliraju ga jednom i rijese stvar do kraja zivota..

23.04.2005. 01:45
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

bez brige znam sta je ASCII art  Wink

u notepadu vecina tih nfoa cist ok izgleda...a ako mi se ne ucita kak spada onda koristim ultra edit koji je valjda najmocniji text editor koji postoji, s njime se uvijek sve vidi kak spada...tako da nije do toga da nemam povjerenja u neki novi program i tvoji prijedlog...nego sam bio siguran da vec na kompu imam sve sto nudi taj program  Wink ...besides instalacija nekog programa obicno znaci resetiranje kompa...sto je meni totalno neprihvatljivo jer mi kanta stoji upaljena vec dobrih 2 mjeseca...flat rate i tak to  Mr. Green

e a kad smo vec kod nfoa...koji k. ce ti to uopce, tak i tak se svode na tracklistu, promotivni tekst koji je ionaku u id3 tagu i par mumbo jumbo rantova tipa "mp3evi su ilegalni"...ja ih sa gustom brisem iz svih svojih albuma/kompilacija/singlova

23.04.2005. 03:11
View Profile WWW
gstarcev

bez brige znam sta je ASCII art  

Aha, zato sam i imao neki los feeling dok sam to bio pisao/objasnjavao  Razz

u notepadu vecina tih nfoa cist ok izgleda...a ako mi se ne ucita kak spada onda koristim ultra edit koji je valjda najmocniji text editor koji postoji, s njime se uvijek sve vidi kak spada...tako da nije do toga da nemam povjerenja u neki novi program i tvoji prijedlog...nego sam bio siguran da vec na kompu imam sve sto nudi taj program  ...besides instalacija nekog programa obicno znaci resetiranje kompa...sto je meni totalno neprihvatljivo jer mi kanta stoji upaljena vec dobrih 2 mjeseca...flat rate i tak to  

Smile Da, u biti mogu i notepad i UE kada im stavis font na 'Terminal', tek sam sad skuzio  Embarassed

Ipak, ima ovo nekih prednosti; DAMN NFO Viewer ima built-in customised fontove 'Terminal', 'Courier New' i 'Lucida Console' optimizirane citljivosti i izgleda koji prikazuju stvar vidljivo ljepse od ovih gornjih programa, ucitava se brzo kao Notepad, uredno parsira hyper linkove i ne zahtijeva resetiranje PC-a.. Sve u svemu osjecaj dok ga koristis je mocan i ostajem mu vjeran. Ipak, stvar je finesa; u svijetlu ovog sto si ti rekao i tog sto sam ja tek sad skuzio, bilo bi bolje da sam je ispustito iz gornje liste linkova Sad

e a kad smo vec kod nfoa...koji k. ce ti to uopce, tak i tak se svode na tracklistu, promotivni tekst koji je ionaku u id3 tagu i par mumbo jumbo rantova tipa "mp3evi su ilegalni"...ja ih sa gustom brisem iz svih svojih albuma/kompilacija/singlova

Hmmm.. Rijetko su tagovi informativni kao .nfo; u .nfo-u je cest copy paste reviewa muzike sa official label sitea, link na label i link na records store. A osim toga, nije muzika jedino s cim dobivas .nfo file  Mr. Green

23.04.2005. 20:10
View Profile
CybeRho

Skinuh taj DNV, nije losa stvar, ali nije da je prijeko potrebna stvar.

Dovla tnx na odgovoru Wink

01.05.2005. 22:00
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

DJ Avex Official Tribe Control Mix

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk