home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.11.2020. 23:02
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

The best track of 2004.

Pages: 1 2 3 [4]
Karahana
Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ajme pßiXa, sad si ga stvarno nasro  Mr. Green. Koliko god se u biti slazem s tobom i nisam bas neki fanatik novog sexy trance / psy disco zvuka  Twisted Evil moras priznati da i tu ima JAKO kvalitetne mjuze.

Sto se tice "mjesanja" vise zanrova mjuze u jedan parti,  mozda su neki DJi u De/Swe/Wherever to u stanju izvesti, ali ovi nasi nisu. Ne znam bas kak je to moguce, posto svaka podvrsta elektronike stvara drugaciji ugodaj, a malo se (barem meni) tesko u istoj veceri slihtati iz jednog u drugo...

Zuri mi se moram van. Neda mi se vise srat.... Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
24.05.2005. 14:08
View Profile
pßiXa

Rank: Tribe Member

Quote from: "elemental"

e psiha psiha, jesi ga nasrao sada vrhunski, kaj se malo lijece zivci  

a tako se lijece zivci ? vidis mozda bi onima u jankomiru trebali dati da pisu romane, mozda se izlijece...

kad nemas argumenata, onda pribjegavas niskim komentarima...
mislim, ako se bas zelis flejmat, mozemo mi i to, ali nekako mi se cini da ti ni to bas neide (<- ovakav nacin 'komunikacije', slican tvom, se moze nazvati 'lijecenjem'/pumpanjem ega) ...

Quote from: "elemental"

gle ZAOBIÐEŠ postove koji ti se ne svidjaju, taj house koji tako mrzis, nemoras ici na partije di mi "hausijaneri" sviramo

ako smijem predloziti da se u trancepleme v3 uvedu (spam) filteri.

EOD

Quote from: "dovla"

kak ti se da?

tko kaze da mi se da. neke stvari je jednostavno potrebno uciniti.

a isto znam nekad secirat detaljno necije postove ali ti to radis u tako ogromnoj kolicini da jednostavno nema smisla da sad ja moram radit jos duplo pa ti jos duplo i nakraju cemo imat more sitnih offtopic tema u temi koja je ionako offtopic...upravo zbog toga mi se ne svida tvoj nacin postanja...

da ste odmah odgovorili na postavljena pitanja i teze toga ne bi bilo ili bi bilo u puno manjoj mjeri i bili bi vec gotovi (znali oko cega se zelimo slozit, a oko cega ne), problem je sto sam uglavnom dobivao, kao sto rekoh (primjetit ces da sam ovu slozenicu upotrijebio prevelik broj puta), pojednostavljene/pausalne odgovore koji su u tom pojednostavljenju izokretali ono sto sam rekao ili zapravo bili odgovori na uopce ne spomenuto...
pa tako opet imamo primjere toga :

i sta god rekao pljujes po mjuzi koja je nekome ovdje super

vec odgovorih na ovo (potpuno izokretanje diskusije)...
a i kakav je to argument, em ti isto pljujes po mjuzi koja je nekome ovdje super em moze netko dofurat ovdje ne znam hrpu deathcoreasha, thrash metalaca ili cega vec i rec ne smijes rec nista protiv toga jer je to nekome ovdje super...

nepotrebno se opterecujes podjelama

i na ovo vec prakticki odgovorih...
apriori se uopce ne opterecujem podjelama kao takvim, podjele/nazivi samo omogucavaju da lakse definiras o cemu razgovaras/cime se opterecujes, ali bas zato treba i inzistirati na redu odnosno nazivima samim jer inace razni smradovi to koriste za prodavanje muda pod bubrege, a to ne zelimo zar ne ? Razz

osim toga uskoro planiramo pocet punit onu info sekciju koja je zamisljena kao neko mjesto gdje bi netko tko nema pojma o ovoj mjuzi dobio neke osnovne informacije o njoj...

ako tamo izricito bude pisalo da 'butz & slutz' nema veze s tranceom i ako se netko potrudi odgovoriti na postavljeno pitanje o progresivnim definicijama, sva moja govna ce dobiti smisao Razz Laughing Mr. Green

Quote from: "Karahana";p="11805"
Ajme pßiXa, sad si ga stvarno nasro  Mr. Green.

neka neka, dobro pognojeno tlo zesce radja Mr. Green

Quote from: "karahana"

Koliko god se u biti slazem s tobom i nisam bas neki fanatik novog sexy trance / psy disco zvuka  moras priznati da i tu ima JAKO kvalitetne mjuze.

vjerojatno mislis na progresivni psytrance, a o tome, po zilijunti put, nisam pricao nego o onome sto si na pocetku spomenuo, sto, kad izvadis psy trance iz toga (jer ga se sami protagonisti tog zvuka javno 'odricu'), postane sexy disco Mr. Green a u tome nema kvalitetne mjuze ...

"i'm feeling a little disconnected from my real life,
  kinda losing touch with the texture of it,
  you know what i mean ?
  i actually think there's an element of psychosis envolved here."
29.05.2005. 18:59
View Profile
Elemental
Guest
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

psiha mislim da si dovoljno govana ostavio

locked

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
29.05.2005. 19:13
View Profile WWW
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

The best track of 2004.

Jump to:

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk