home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.11.2020. 12:55
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Papilon - Trance Line

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
psihodelikk
Guest
Avex

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Hmm,treba se se scenu popravit svakako!

ALI pazi hoce li scenu popravit dj koji nezna spojit 2 stvari? Ja mislim da je svakako dobro da dolaze nove snage i ljudi koji bi se zeljeli bavit djstvom i da dobe priliku uostalom tako sam i ja poceo ALI nikako nije dobro za scenu da dolaze svirat ljudi bez promoa i koji nemaju opremu doma niti dovoljno vjezbe niti dovoljno znanja, mislim da vam je to Dovla pokusao objasniti. Kod nas na trance sceni ima dosta "dj-a" koji neznaju mixat ili znaju neke osnove ali nemaju dovoljno praxe pa im non stop bejze mixevi!

Ljudi, kupite opremu ili posudite ako nemate love, vjezbajte odredjeno vrijeme, snimajte se ako je moguce, slusajte tudje mixeve usporedjujte sa svojim, objektivno ugledajte di ste pogrijesli probajte to ispraviti slijedeci put, pratite izdanja i nadjite sebe u svemu tome pa tek onda probajte svirat negdje, tako cete najvise pomoc sceni!

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
22.03.2005. 22:28
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

eto kad vec mene ne slusate darjan vam je ljepo rekao  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.03.2005. 22:31
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
val vashar

jebo' ja te DJe koji neznaju mixati, sve to triba potirati sa scene.

Sodom Like There's No Gomorrah!
23.03.2005. 00:00
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
pyr

Rank: Tribe Initiate

vidim da dovla nie uzeo u obzir točku j)! he he

pa ovako dalje

Trance je stanje svijesti u kojem se gubi osobni ego i percipira osečaj jedinstva sa univerzumom!

Trance glazba je svaka ona koja koristi zvuk da bi se Trance kao takav lakše postigao.

Trance glazba najčešće koristi monoton ritam između 120 i 160 BPM-a te mantrično ponavljane sekvence melodije.

Trance subkultura spada u kulturu Rave-a.

Moto Rave kulture je Peace Love Unity Respect poznatije kao PLUR.

I zato sam dovoljno Miran sa sobom i vama da me ne dira ako neko želi sjest za opremu i pustit par stvari i reči "ljudi meni se sviđa ova stvar."

I zato imam dovoljno Ljubavi za sve vas i da se dogovorimo ko kad i što.

I zato znam da ste neizostavan dio mog svemira i da smo Sjedineni zauvjek.

I zato Cijenim sve vaše napore da jednog dana Trance bude jedan od elemenata školstva i obuke svake individue.

I zato vam hvala.

Skrečem vam opet pažnju na točku d) g) i h) pa ponovo točku na d). Na vama DJ-ima je da pomognete mlađima da to dobro naprave i na vama je da Svirate za popravljanje kulture, i na vama je da izazovete osmjeh sramežlivaca u kutu, i na vama je da se odlučite hočete li vi to sve ili ne.
23.03.2005. 12:39
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

krivo krivo i jos jednom KRIVO!!!!111  Mr. Green

to sto si napisao je trance za tebe i to je tvoj individualni dozivljaj ove scene...za mene nije prema tome ne nameci mi ga...ak se ti zelis klanjat bogu shivi, pusit chillum, imat dreadove i brijat da je ovo religiozna muzika to je tvoja stvar...bus vidio kaj ce ti vlajo rec na ovo  Wink  Mr. Green

ja cu te sam uputit na jedan stariji topic gdje sam vec odgovorio na slicnu provokaciju.... http://www.trancepleme.com/forum/viewtopic.php?t=703&start=45 vidi onaj moj duzi post malo pri dnu

uglavnom da sad ne otvaramo stari fajt reci cu samo da je za mene trance prvenstveno muzika i dobra zabava...ja ne vidim nista previse spiritualno i religiozno u hrpi ljudi na acidu...vidim nesto...al to nesto nije ovo sto si ti opisao...a ostatak tvojeg pokusaja edukacije koju si valjda pokupio sa psynewsa mi stvarno netreba...slusam taj BS godinama

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
23.03.2005. 14:13
View Profile WWW
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

al da se razumijemo, za mene trance je nesto puno vise od same mjuze...samo ja to drzim za sebe a koga zanima ce tak i tak skuzit...najgore sto mogu radit je ic nametat svoj dozivljaj toga drugima i onda govorit kak je samo moj put pravilni...

i da, jedno 3-4 puta si vec rekao da se nemres sjetit kad si se zadnji put slozio samnom, give it up already  Razz

23.03.2005. 16:01
View Profile WWW
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Eto ima line up u najavama

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
23.03.2005. 16:02
View Profile
Anonymous
Guest
pyr

Rank: Tribe Initiate

Gledajte na to ovako.

Kad neko kaže: "ajde mi pliz objasni sta je trance"  i ja mu kažem , on se na to zapjeni da je to nametanje. Dovla, nemam ništa s time ako te moi odgovori vrijeđaju, pa te molim da postavljaš ona pitanja kod kojih možeš prihvatiti i odgovore.

Nametanje koje spomineš bi bilo kada bi iznosio svoja viđena bez pitanja. No pitanje postoji, pa postoji i odgovor.  

Aha da ne zaboravim: Acid je jedan od alata no ne i jedini. Vrijedi isto za sve droze i molim da ne pretpostavljate da sam ja ili bilo ko drugi ovde na acidu ili na bilo kojod drugo psihoaktivnoj zato što imam "spiritualan" stav.

Dobar je i stav da je to samo zabava. Niko to nije poreko.  

Sada mi je dosta raspravljati sa vama o tim stvarima pa vas sve zajedno molim da se skoncentrirate na korištene energije za kreativne stvari.
23.03.2005. 16:20
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ja tebe nisam pitao da mi objasnis sta je trance a ne vidim da je bilo tko drugi ovdje

23.03.2005. 16:23
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Quote from: "val vashar"
jebo' ja te DJe koji neznaju mixati, sve to triba potirati sa scene.

Ovo je bilo ruzhno Vale Rolling Eyes ...mislim ono zashto nebi se pruzhila prilika ljudima koi zhele neshto nauchiti i pokushati ih ukljuchiti, barem kao warm up DJ-eve...svatko tko zheli raditi i biti uporan u nechemu zasluzhuje priliku a mislim da se nitko nie nauchen rodio pa ni ti prijatelju Wink

A shto se tiche promo-a za party-e. Mislim da bi DJ koi zheli neshto imati i postichi, uviek treba i imati nekakav promo....a i organizatori nebi trebali pushtati bilo kome da svira "na liepe ochi" no to je vech stvar pojedinaca Wink

pozdrav

23.03.2005. 16:25
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Papilon - Trance Line

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk