home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.08.2020. 00:12
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

DREAMCATCHERS @ Boomshroomia

Pages: [1]
ayna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

DREAMCATCHERS @ Boomshroomia 02.04.2005.

WARM-UP by Ayna & Zrinx

stranger

Funky

2M

Compressor

Nitrous Oxide

START:::22.00h - 'till we drop dead  Mr. Green

INCLUDED::: ***chillout zone, free fruit bar, chai, poi twirling, decos***

ENTRY::: 10 kn

oway put bi trebalo biti cuge za kupit, nowi tochionik ye na putu  hyper

***Dream is my world. Goa is my motherland. Trance is my religion. Flying is my life.***
23.03.2005. 22:49
View Profile WWW
Elemental
Guest
ayna

planiramo oway myesec yedno 3 partiya nabacit, a i otworit chemo sezonu open airowa Wink lokaciya kule se ide prekosutra razmotriti Smile

***Dream is my world. Goa is my motherland. Trance is my religion. Flying is my life.***
23.03.2005. 23:05
View Profile WWW
Compressor

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

nece sva tri partya biti ovaj mjesec Mr. Green planira se 2 partya u 4 mjesecu i jedan u petom (ali kontam da cemo morati ovo podebljati Mr. Green )

2 partya ce biti indoor type : jedan u boomshroomiji a drugi u šibicari
a treci party ce biti open air .... sad lokacija jos nije sigurna

uf .... nakako da prodje vrijeme do tog open aira Very Happy Mr. Green

23.03.2005. 23:11
View Profile WWW
Compressor

24.03.2005. 11:07
View Profile WWW
Luna

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

my opinion: ljudi u osijeku su nabrijani na partye, ako zhelite skupit pare dok je josh ovo hladnjikavo vrijeme, skupljajte pare od upada svake subote! nek si donose cugu vamo tamo, ak vam se da radite ga sad svake subote dok ful ne zatopli..
jbte vec je 4ti mjesec na vratima, KAD PRIJE???
enivej, sve pare s upada u kasu za skora gostovanja famous dja iz metropole Smile jasno? joj da sam konstantno u osijeku, svashta bih ja vech napravila dogovorila i sve.. do as much YOU can. always 2gedr never single or solo  Mr. Green

Ayna, shta stranger radi na line up-u za subotu? shta che on pushtat? cheese tech-trance? izgleda da fakat nechu doc u subotu na dreamcatchere, super naziv btw i flyer je uf uf uf uf nemam rijechi samo uzdishem koliko mi je naaaaaaajs...  Wink

Ayna 2, rijeshi papire shto jeb prije da mozhemo pare i od grada primat i da krenu radionice na otvorenom soon.. ti papiri su najbitniji u cijeloj prichi a ne prvi open-air. ljudi moji, odredite prioritete u glawi..
bez para nemozhemo nishta osim smjeshkati se medjusobno  Mr. Green

sva sam napeta, morati chu nacrtat min. 2 nove deko za taj prvi open-air..
idem odmah dok josh imam fore kupit platno..

see ya
ochekujem reply  Twisted Evil

:: :: ::
26.03.2005. 11:26
View Profile
ayna

stranger se baca u trancerske wode pocheo ye shwachati chari psy trance a  Mr. Green

narafski da lowu moramo skupit, bitche yosh partiya oway myesec bat ofskroz...a za te papire...neke ljude se nemozhe uhwatit, iako mi yako bi, treba sam yosh yebeni zhig sredit...no mal smo u offtopic oshli  Mr. Green  oooops  Mr. Green ma swe che bit oke...sad smo pocheli partiyat i nea zaustawljanja...pogotowo nakon shto smo izwidili lokaciyu yuche...ya sam se skoro oneswyestila od ljepote...yedwa chekam 5 myesec i open airowi da se pochnu redat...biche owo yebeno ljeto  \Very Happy/

26.03.2005. 11:39
View Profile WWW
Compressor

ma lokacija strasna .... samo bilo bi qewl skontati da nam donesu onaj stage  Confused  .... pa makar da ga mi sastavljamo ....  Very Happy  ....

26.03.2005. 12:57
View Profile WWW
Luna

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

koji stage??
shta che ti stejdz kad ga vech imash od zidina? taman u sredini.. vech sam sve razmotrila i gdje chillaonu strpat, tamo u prostoriju iza dja, shank na upad desno a ostatak se zdogovorimo..
joj otkad su pokosili plejs je zaaaaakon
nema  drvecha granja, i josh malo pa che onu sredisnju rupu popunit treba pijesak il shljunjak tamo nasipat, to che rijeshit ovi iz ivanovca..
ja vech znam koje dekoracije chu sad u 4tom mjesecu napravit i gdje chu ih postavit  Mr. Green  Mr. Green  Twisted Evil  Twisted Evil

joooooooooooooooj napunih se energijom i suncom na toj kuli jucer..
samo da vishe dodje 5ti i da roknemo tulum na tom plejsu, moramo pazit da nam kisha ne rokne za taj weekend.. to obavezno, bez meteorologa nishta.. u protivnom chemo morat nabacit dance za otjeravanje kishe  Mr. Green

pusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
poludit chu od svih ideja u svojoj glawi

e da, i hug Smile

:: :: ::
27.03.2005. 16:31
View Profile
ayna

e wish...dechki su stawili stage na tu rupu swe pokrili da ima wishe myesta za skakat...i mi bi sad isto to naprawili da ne bude wishe upadanja u rupe  Mr. Green al prwo dreamcatcherse da odradimo  Mr. Green za koolu se dogoworimo swe oway tyedan kad sastanak nabacimo  Wink

28.03.2005. 11:24
View Profile WWW
Anonymous
Guest
ayna

dreamcatchersi su dolje u galeriyi, ko i ostala dwa partiya, a open air che bit tamo na kuli, samo shto ye place ciyeli raschischen, mozhda pokriyemo rupu i naprawimo myesta za chagat i dj che se pomachi malo wishlje Wink

28.03.2005. 19:00
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

DREAMCATCHERS @ Boomshroomia

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk