home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.11.2020. 22:24
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Anketa

Poll
Question: Koja vam je najjdraza vrsta trancea? (Voting closed: 28.03.2005. 13:51)
Goa - 5 (14.7%)
Full-on - 2 (5.9%)
Progressive - 10 (29.4%)
Psy (Dark) - 17 (50%)
Total Voters: 23

Pages: [1] 2 3
Avex

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Ajmo malo ispitivanje javnog mjenja

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
28.03.2005. 13:51
View Profile
val vashar

Rank: Tribe Spammer

progressive, ali onaj mracniji Very Happy

Sodom Like There's No Gomorrah!
28.03.2005. 14:03
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

cemu ovo dark u zagradi? nije sav psytrance mracan...meni je upravo takva mjuza najdraza...twisted primjerice ne izdaje full on niti ima mracan sound...isto tak ima hrpa drugih artista koje se ne moze trpat u gore navedene podzanrove...zato si sam trebao ostavit da pise sve ostalo il tak nes...al dosta bitchanja...kod mene se to mjenja svakih 3-4 mjeseca pa mi je glupo odgovorit...slusam fakat sav psytrance  Very Happy  trenutacno sam u full on fazi zato jer je izaslo par jebeno dobrih releaseva a dosta mi je housea u progressiveu

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
28.03.2005. 14:12
View Profile WWW
Avex

Pod dark mislim nesto tipa kindzadza itd. uglavnom mracan psy trance a mozes to i shvatit kao sve ostalo sto nije navedeno.

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
28.03.2005. 15:12
View Profile
Anonymous
Guest
Richpa

Purifier Of The Stars

Glasao sam za mrachni psy iz razloga shto u zadnje vrieme samo to slusham  i to uglavnom rusku produkciu....mada zamalo nisam dao goi glas Laughing

28.03.2005. 17:08
View Profile WWW
Sykosonik

meni je najdrazi mracni, progressivni, psychodelicni goa trance.. Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

te podjele mi nemaju previse smisla jer postoji bezbroj varijacija i fusiona, tak da..  u anketi sam stavio progreesive (trenutno raspolozenje Wink )
28.03.2005. 20:22
View Profile WWW
Compressor

ono ja slusam sve "stilove" a te opcije nema ....  Mr. Green  ... kliknuo sam progressive Very Happy

28.03.2005. 20:58
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

moj glas za gou...
iako je progresivica tu negdje...

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
28.03.2005. 22:11
View Profile
23-D

Rank: Tribe Member

Moj glas Psyčini, jer mi od ponuđenog najviše odgovara...ali u principu dolaze u obzir i ostali podzanrovi, samo da je kvalitetno...  ...recimo kvalitetni mracni ultra skupi proggy kakav pusta PVD... Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Gou sam nekad obožavao, al jebi ga, vrijeme ju je ipak pregazilo....malo se ukiselila  Mr. Green

E i dobro je Dovla rekao, fali ti "Ostalo", trebao si strpat u jednu kategoriju i Shpongle-a i Ott-a i Violet vision i Aes Danu i sve ostale derivate koji ne spadaju u niti jednu od ponuđenih kategorija, a upravo bi njima prvima dao svoj glas.

[size=10]Digital intercourse is the new yoga of the modern world. Where high technology and magic are inseparable, cultivating life affirming endorfuns for global musical relationships...a new understanding of sacred geometry and numerical magic.
[/size]
28.03.2005. 22:22
View Profile WWW
Avex

Koliko ja znam ovi projekti su chill projekti a ne trance, mislim da je podjela dosta dobra

I da cek malo pa di su svi ti silni fullonicari nece valjda ispast da ekipa najvise voli progressive Mr. Green

28.03.2005. 22:51
View Profile
Kinkola

Rank: Tribe Warrior

PSI for mE

where is what is when ?
28.03.2005. 23:03
View Profile
c h r y s e i s

Rank: Tribe Warrior

Progressive, poslje njega psy.

God has no religion.
www.myspace.com/chry5eis
29.03.2005. 00:11
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "Avex"
Koliko ja znam ovi projekti su chill projekti a ne trance, mislim da je podjela dosta dobra

pa da to sto je nabrojao mozda nisu najbolji primjeri, shpongle mozda i je mada ga i ja trpam u chill cisto zato jer mi se neda zajebavat sa podzanrovima...ali jednostavno ima previse trancea koji ne spada u niti jednu od kategorija koju si postavio...full on bi bio moj izbor nakon toga...al sam uzeo ovo zadnje "psy" sta si stavio jer blize opisuje taj zanr od ostalih opcija

inace mi je najgluplje kad mi ljudi koji slusaju samo jedan specifican podzanr psytrancea i razne druge non trance zanrove govore kak sam ogranicen jer slusam samo psy  Mr. Green

al never mind, odo spavat, tek je pol 6  Crying or Very sad  Shocked

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
29.03.2005. 04:26
View Profile WWW
Haruko

Ja sam izabrao progressive... (i nisam pogrijesio Smile )

Al fali mi techtrance, a trebalo je uvrstiti i neku chill/freestyle kategoriju.

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
29.03.2005. 09:58
View Profile
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Anketa

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk