home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.11.2020. 11:30
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Anketa

Poll
Question: Koja vam je najjdraza vrsta trancea? (Voting closed: 28.03.2005. 13:51)
Goa - 5 (14.7%)
Full-on - 2 (5.9%)
Progressive - 10 (29.4%)
Psy (Dark) - 17 (50%)
Total Voters: 23

Pages: 1 [2] 3
strui strua

Rank: Tribe Warrior

...ja sam dao glas progressivu jer je drito po mom ukusu...
...makar volim i shpongle,toires,violet vision i sličnu glazbu...

...dva floora,jedna fauna...
29.03.2005. 10:56
View Profile WWW
Anonymous
Guest
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Quote from: "starecase"
full on voda  Mr. Green

zato mrachnjak razvaljuje Twisted Evil

31.03.2005. 19:45
View Profile WWW
Anonymous
Guest
Richpa

Purifier Of The Stars

Quote from: "starecase"
joj morb

nhf

Rolling Eyes

Shta ceh biti pa da se Goa trens slusha vishe od fullona Mr. Green

31.03.2005. 20:14
View Profile WWW
mrrich

Rank: Tribe Leader

...no respect...

moj glas za fullon Wink

...Neodgovoran, a Ne odgovoran...

http://www.myspace.com/richma33
01.04.2005. 14:23
View Profile
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

nisu registrirani na forumu...seriously moje misljenje je da vecina ekipe koja ide po trance partyima vise voli full on nego progressive...a pritom mislim na ljude koji ciljano dolaze na trance party a ne neki koji dodu zato jer nema nis dobro u otvu il bestu

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.04.2005. 22:48
View Profile WWW
Sykosonik

imam feeling da je to vise-manje ekipa koja je naviknula na cekicarenje po bestu i otv-u svaki vikend, a znali su prije odletit na pokoji astralis (prije jedno 5-6 god.).. zato ocekuju da ce im se vrtit nesto oko 150 bpm-a..

a mozda se varam..   Shocked
04.04.2005. 02:13
View Profile WWW
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "Sykosonik"
imam feeling da je to vise-manje ekipa koja je naviknula na cekicarenje po bestu i otv-u svaki vikend, a znali su prije odletit na pokoji astralis (prije jedno 5-6 god.).. zato ocekuju da ce im se vrtit nesto oko 150 bpm-a..

ahem, govorim o ekipi koja je redovno dolazila na attackove partye i na ponikve i u tih par godina sto je pratim znam da je reakcija na full on uvijek bila bolja nego na progressive i jos ktome skoro se ne sjecam niti jednog partya u attacku na kojem bi u nekoj spici (2-3 ujutro) mogao cut neku stvar na 130...

naravno ovo nema veze s mojim glazbenim ukusom, cisto se radi o nekom dojmu koji sam stekao kroz par godina...ja nisam ovdje glasao niti za full on niti za progressive...jer najbolja mjuza mi je ona koju izdaje twisted a to ne spada u niti jednu od tih kategorija

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.04.2005. 17:12
View Profile WWW
Bip

...daj ne seri Vlado ti voliš ipak najviše Zorbu koja se isto ne da svrstati nigdje  Mr. Green  Twisted Evil
06.04.2005. 12:03
View Profile
Sykosonik

Quote from: "Dovla"
Quote from: "Sykosonik"

ahem, govorim o ekipi koja je redovno dolazila na attackove partye i na ponikve i u tih par godina sto je pratim znam da je reakcija na full on uvijek bila bolja nego na progressive i jos ktome skoro se ne sjecam niti jednog partya u attacku na kojem bi u nekoj spici (2-3 ujutro) mogao cut neku stvar na 130...

sve ok, znam na sto mislis, pogotovo sto se tice ponikava..eh.. Twisted Evil

ti isti ljudi su ipak sada malo stariji i koliko sam ja skuzio (sudeci djelomicno i po sebi, ali samo djelomicno Twisted Evil  Twisted Evil ), sto si stariji to ti vise pase some easy stuff.. sto ja znam.. moram priznat da sam ja vecinom slusao gou (kao i danas) i znam da sam uvijek odvaljivao na neke zestoke, psihodelicne stvari i cijelo to vrijeme me je privlacila samo takva vrsta mjuze.. chill mi, recimo, nije bio ni na kraj pameti, dok je situacija danas bitno drugacija.
07.04.2005. 11:07
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Quote from: "Dovla"
...seriously moje misljenje je da vecina ekipe koja ide po trance partyima vise voli full on nego progressive...

Ha hebga kad je fullon bolji  Razz

Ne kao glazbeni pravac, vec ga je IMO dosta lakse pustati od progresiva.  Progresiv DJi se nisu bas iskazali zadnjih par puta kad sam ih slisao. (npr. tvornica sa takvim fulanicijama svake  3 miunute, te  Avex koji uvijek pusta tech house). Tako da fullon sa prijelazima koji su actually onbeat uleti kao pravo osvjezenje.

Naravno NHF svim DJima, a osobito Avexu koji fakat kvalitetno pusta (on beat i to), ali ima still koji se meni nikako ne svidja  Razz  Mr. Green

Nadam se da ce bit neky proggy u papillonu koji ce nekog vraga
valjat.

Btw, ja sam glaso za Gou   Mr. Green

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
07.04.2005. 11:57
View Profile
Avex

Quote from: "Karahana"
Progresiv DJi se nisu bas iskazali zadnjih par puta kad sam ih slisao. (npr. tvornica sa takvim fulanicijama svake  3 miunute, te  Avex koji uvijek pusta tech house).

Molio bih tebe a i sve ostale koji su bili u tvornici da ne uzimaju za zlo deckima sto prijelazi nisu bili dobri naime oprema je bila katastrofalna i stvarno nije bilo moguce spojit kvalitetan mix, cudim se uopce da su pristali radit na tom.Sto se tice izbora muzike meni je bilo ok.

Ne pusta Avex uvijek tech-house zna pustit i techno  Mr. Green

Naravno NHF svim DJima, a osobito Avexu koji fakat kvalitetno pusta (on beat i to), ali ima still koji se meni nikako ne svidja  Razz  Mr. Green

Non taken, o ukusima se ne raspravlja. Wink

Btw, ja sam glaso za Gou   Mr. Green

Btw. i ja  Mr. Green  Cool

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
07.04.2005. 12:18
View Profile
Pages: 1 [2] 3
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Anketa

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk