home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
27.11.2020. 12:39
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Shuma track // Free download

Pages: 1 2 [3] 4 5
Elemental
Guest
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ma to je samo stvar ega...da se vidi kako su oni svi veliki producenti  Wink Razz

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
05.04.2005. 14:56
View Profile WWW
Elemental
Guest
Anonymous
Guest
Avex

Rank: Tribe Leader

Quote from: "Karahana"
Quote from: "Avex"

Da, al kad netko prepisuje fraze iz koje kakvih prirucnika koje ni sam ne razumije sto znace i puca ih na forum kao nekakve toboze savjete onda se covjek zapita pa sta covjek sa "tolikim znanjem" ne napravi nes svoje konkretno.

Chill ja se zaebavam samo  Mr. Green

Ma nisam uopce na tebe mislio, ti si korektan. Smile

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
05.04.2005. 15:28
View Profile
Anonymous
Guest
c h r y s e i s

Rank: Tribe Warrior

Kao prvo ja sam rekao za tih 60 Hz i to stoji, a da se to čuje netreba bit veliki producent.

Mene tu živciraju neke druge stvari na koje određeni ne žele odgovoriti pa da ponovim:

Davore, jeste li ili niste puštali sa CD-a u Frankfurtu? Ako da kako je stvar snimljena live? Iz CD playera prek činča na minidisk?

Kad si se već tako ignorativno postavio prema mojim komentarima bar mi ovo odgovori

P.s. This goes to Elemental, Not Hip

God has no religion.
www.myspace.com/chry5eis
05.04.2005. 16:27
View Profile
Elemental
Guest
c h r y s e i s

Ne moraš ti meni ništa slat, očito za svakoga imaš drugačiju priču

God has no religion.
www.myspace.com/chry5eis
05.04.2005. 16:39
View Profile
Elemental
Guest
c h r y s e i s

Sorry ako si se našo uvrijeđen. Switch to PM

God has no religion.
www.myspace.com/chry5eis
05.04.2005. 17:07
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

jao ljudi jebale vas tehnikalije...te silne fraze koje koristite eventualno nes znace vama koji producirate mjuzu i ucite fiziku na faksu...a da citiram doktora iz voyagera:

music is much more than mathematics, and I am much more than a program with musical subrutines...semplirano u jednoj od najboljih stvari ikad  Wink

dam se kladit da bi se hrpa vasih kritika ovdje dala primjenit i na neke prejebene trance albume sa nekih jako dobrih labelova...primjerice poslusajte bigwigs album sa digital structuresa...produkcijiski je smece a opet meni ima totalno ok stvari gore a nekima je to fenomenalan album...postoji hrpa takvih artista koji imaju deset puta gori sound od ove stvari pa to sljaka cisto zato jer je ideja dobra i ljudi imaju smisao za muziku...

uglavnom kad se razbacujete s takvim frazama necete ni priblizno uspjet opisat stvar...naravno siguran sam da netko moze izvuci dobar savjet iz takvih kritika...ali vi ih pucate samo zato da bi ispali pametni ili zato jer se zajebavate ili zato jer vam je dosadno...ili oba tri  Mr. Green

np Bigwigs - Pusi Intruder

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.04.2005. 00:32
View Profile WWW
Sub Wooph-R

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "psihodelikk"

e i da,,,,toootalno smo u offtopicu Wink hehehe Mr. Green  Rolling Eyes

daaa...

nego vratimo se na temu....

elementalu treba kupit mjesalicu za spinnat....

George Glove / Deutschland
11.04.2005. 11:38
View Profile
walter ego

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "Dovla"
...primjerice poslusajte bigwigs album sa digital structuresa...produkcijiski je smece a opet meni ima totalno ok stvari

Slažem se da je Bigwigs odličan (nekakav cirkus psytrance Smile), ali je i odlično produciran... rekao bih bolje od većine. Jedino nema stereotipan psy zvuk, ali zvuči super.

2 elemental: svi razglasi u klubovima i na festivalima imaju prenaglašene subove, tako da stvar možeš samo usrat sa subom koji urla već na monitorima. Dapače, običaj ih je (floor trackovi) čak malo i stišat, jer za razliku od srednjih i visokih, baseve možeš relativno bezbolno pojačat i običnim dj mixerom, a stišavanjem subova oslobađaju se maskirane frekvencije pa srednji i visoki imaju veću dubinu i dinamiku. No to sigurno već znaš Smile

::.. Fak Of BoLaN ..::
12.04.2005. 08:04
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4 5
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Shuma track // Free download

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk