home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.01.2021. 03:11
82.253 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

sta se slusa?

Pages: [1] 2 3 ... 12
frost

Rank: Tribe Member

evo kod mene se slusa predobra kompilacija koja se zove into the parkness, a izdana je na plastik park labelu.
a i na meniju je naravno reefer decree s massive stvari curved air.
05.12.2002. 23:43
View Profile
hypnotic

Na poslu radio, u autu Entheogenic, a po doma Rammstein

"Mutation......It is the key to our evolution."
06.12.2002. 08:48
View Profile
sexual maniac

Evo,sad se slu¹a onaj Element,sa FS-a.Odlični su,Magic Flow jo¹ nemogu prestat preslu¹avat.

Sex,and psy forever!!

vratite nam elvisa,haseta,brus lija
a evo vam silikoni,atomska i cia
06.12.2002. 23:17
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

hehe kod mene se vrti cross links kompilacija, tegma album i digital emission kompilacija....puuuuno hvala peteru iz digital structuresa  Very Happy

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
07.12.2002. 00:43
View Profile WWW
kina

Rank: Tribe Initiate

n.p. Paranormal Attack- Seek and Destroy (Metallica rmx)   Twisted Evil

"It is a good viewpoint to see the world as a dream...
when you have something like a nightmare,
you will wake up,
and tell yourself that it was only a dream..."
09.12.2002. 16:05
View Profile
N.

Rank: Tribe Warrior

XEROX - Frequency drive album.

VESLAJ! GONJAJ!!
09.12.2002. 17:11
View Profile
exebeche

Ticon - "Waiting for the knights"  *****

Silicon Sound - "0.68 second"  *****

Tko neovlasteno posjeduje tvari ili pripravke propisom proglasene opojnim drogama kaznit ce se novcanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine....HA!
09.12.2002. 18:38
View Profile
exebeche

Quote from: "hypnotic"
Na poslu radio, u autu Entheogenic, a po doma Rammstein

a ovdje se ocito radi o malo vecim dnevnim oscilacijama i transformacijama za vrijeme prijelaza iz auta u kucu....al sasvim sam sigurna da se uopce ne zabrinjavas oko toga  Mr. Green

Tko neovlasteno posjeduje tvari ili pripravke propisom proglasene opojnim drogama kaznit ce se novcanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine....HA!
09.12.2002. 19:40
View Profile
hypnotic

A sta ces, sav sam extreman... Wink

"Mutation......It is the key to our evolution."
10.12.2002. 08:51
View Profile
tee

Offline Offline | Gender: Female

Sad slusam kako magnetic koji se vrti udara u stijenke celije prilikom kalibracije pH-metra, zujanje PC-ja, curenje vode... Nigdje nikog. Ugodna promjena za razliku od uobicajenog kokodakanja u laboratoriju. Kasnije vam javim sta ima na Obiteljskom radiju (kad se preselim u drugu prostoriju). Wink  A mozda bolje da ne javim... Sigurno zvoncici i bozic dolazi u 6500-toj obradi Vesne Pisarovic i drugara. Rolling Eyes

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
10.12.2002. 09:49
View Profile
MMarko

Meni je neki dan dospjela u ruke TIP - IncaNations, inace dere album Human Blue, Logic Bomb, LSG, ma razno i da Krishnice  Mr. Green
(cimer zna tu i tamo odvalit CeDe od Ede Mr. Green )

"...you're a little unsure about who you are. - Jack Cambell"
10.12.2002. 14:01
View Profile
tu-em:)

khm Smile
chudno mi je kako nitko nije spomenio Hallucinogen in Dub (remixed by Ott) CD-ich ? !
na pitanje shta se slusha, to bi bio "moj konacan odgovor"  Smile Laughing Wink
CD se slusha vec duuze vrijeme, i usudio bih se rechi da je (i da che biti) medju top 10 izdanja ove godine,, true master-piece, 10/10 Smile
favourite -> L.S.D. (Closed String mix)

usput se slusha :
Dark Soho - The New Age Twisted Evil
Space Tribe & Psywalker - Tweaked Eyeballs
Green Oms - Check Out Girl

b.t.w. nitko josh nije pokrenio pitanje destinacije za n.y. eve ? .... ali vjerovatno ovo nije >adekvatan< forum za takvo raspravljanje....

thatz all,,
Mr. Green

<>- - - - - - - - - - -<>
Temporal Flux Project
http://www.tfproject.cjb.net
11.12.2002. 00:45
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "tu-em:)"
khm Smile
chudno mi je kako nitko nije spomenio Hallucinogen in Dub (remixed by Ott) CD-ich ? !
na pitanje shta se slusha, to bi bio "moj konacan odgovor"  Smile Laughing Wink
CD se slusha vec duuze vrijeme, i usudio bih se rechi da je (i da che biti) medju top 10 izdanja ove godine,, true master-piece, 10/10 Smile
favourite -> L.S.D. (Closed String mix)

nedavno sam ga nabavio i slazem se s tobom, fenomenalan je, a ja inace nevolim hallucinogena....LSD remix mi je isto najbolji....

sto se tice nove godine....nitko nema pojma di ce

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
11.12.2002. 09:23
View Profile WWW
hip

ja trenutno najvise slusam crosslink (eto, tu se slazem sa Dovlom) i moram priznati da mi je to bez premca najbolje izdanje za 2002.
Jos je cest gost u cd-u i Blue (FLow), te Red Square (Hadshot)

Neko zhito?
12.12.2002. 20:41
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "hip"
ja trenutno najvise slusam crosslink (eto, tu se slazem sa Dovlom) i moram priznati da mi je to bez premca najbolje izdanje za 2002.

hehe, u brdu full ona mi je doslo kao pravo osvjezenje, najbolja stvar mi je definitivno beat bizarreov remix werewolfa od tegme.....zakon mi je onaj voice sample od leslie nielsena iz filma dracula dead and loving it....children of the night, what a mess they make Mr. Green

12.12.2002. 23:02
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3 ... 12
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

sta se slusa?

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk