home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.04.2021. 12:13
82.268 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Arhitechture @ Corner Club 03/06/2005

Pages: [1]
Ratko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Zanimljivo da post gdje se najavljuje party ima 35 odgovora i oko 700 posjetitelja topica i onda dodjes na mjesto zlocina a tamo samo nekolicina KONZUMENATA trancepleme sajta .
Zanimljivo da organizatori raznih TRANCE happeninga nemaju dostojanstva podrzati happening gdje nastupa gost iz Ceske koji ima label (a kada covjek ima label onda zbilja ima na raspolaganju muzike koje ce sam konzument cuti tada i mozda vise NIKADA.).
Zanimljivo da Zgb Trance dj-i ne dolaze na partije na kojima oni NE sviraju,sto znaci da su dovoljni sami sebi.
Ma zapravo nije to nista zanimljivo koliko je bilo zanimljivo na samom partiju koji se odvijao u novo otvorenom "klubu" BK ili Corner. Za zurke kakve volimo svaki prostor je adekvatan i iskoristiv naravno ako se ulozi trud i ljubav, ali u ovom slucaju nije bilo ni truda ni ljubavi (osim prema samom sebi)
Party je imao sve komponente koje su potrebne za zurku i to od Black lighta ( samo sto nije bilo ni jedne dekoracije ) preko video projektora ( samo sto nisu bile visualizacije nego jedan klipich od dvije minute sa Valkane koji je bio u loopu ) do razglasa ( dva aktivna zvucnika i jedan bas koji nisu bili potpuno iskoristeni ).
Sto se tice dj setova samo sam cuo Slaterov set i mogu reci da ga je zbilja odradio hrabro ( kaze se muski ali da ne bi bilo .... od feminoanarholezbaca ) ali ga nikako nisam mogao dozivjeti ili da sam se u bilo kojem trenutku mogao prepustititi  putovanju. ( a toliko mi je to sada trenutno potrebno   ) Tehniciki je odradio posao bez zamjerke a izbor muzike mu je bio divan (za progresivne ljubitelje) i prilagodljiv kucnoj atmosferi koja je ponudila mozda 10 tak minuta neke party atmosfere.
Sve u svemu zanimljivo

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
05.06.2005. 09:04
View Profile
Sykosonik

Rank: Tribe Leader

prvo pozdrav ratku i valu koji su uopce dosli i podrzali party!

iskreno ne mogu rec da sam se previse odusevio, sto se dalo zakljuciti po mom ranom odlasku.. vec oko 2.
prostor takav kakav je.. nije prevelik, tako da bi se dao i bolje iskoristit. jedina i najveca zamjerka ide na to sto NEMA ventilacije i kada udjes unutra mozes dim doslovno rezat nozem. prezagusljivo. Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

a svirka.. ah.. upao na sam kraj kleutovog seta, tako da ne mogu komentirat.. sjecam se samo da je bio nagli rez i stop. nakon njega je dosao slater Twisted Evil

mislio sam da ce bit malo zesci, previse mi je vuklo na progressive house sto mi u tom trenu nije pasalo.. ne znam.. htio sam nesto zesce, agresivnije.. nesto poput banela u tvornici.. Twisted Evil  Twisted Evil

zapamtio sam jednu break beat stvar i to je sve.. naravno, opet, ako netko zna koja je to stvar.. bla, bla..  Mr. Green  Mr. Green

ne znam koliko se party uopce isplatio organizatorima jer, kolko sam skuzio, ekipa je upadala samo tak..
05.06.2005. 12:49
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Sykosonik

Rank: Tribe Leader

a i od tog bi njih 100 upalo free..
05.06.2005. 22:49
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Arhitechture @ Corner Club 03/06/2005

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk