home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.11.2020. 18:19
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribe Control @ Tvornica (20/5/2005)

Pages: 1 [2] 3 4
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

malo vise tolerancije ti nebi skodilo...znao sam i ja imat slicne ispade kada mi nije pasala neka mjuza al onda ti dode od dupeta do glave da na ovoj sceni postoji brdo labelova i brdo stilova...i da ako ti se vec ne svidaju svi ih moras tolerirat...i isto tako ne vidim svrhu upakiravanja hrpu ovih bijesnih offtopic komentara u jednu recenziju partya...ja sam u banelovom setu itekako osjetio trance i itekako sam vidio hrpu ljudi kako uziva u njegovom setu...a uostalom vidis i sam da se skoro svima na forumu koji su bili tamo svidjela mjuza...isto tako covjek nije jedan od onih koji ce zbog neke osobe koja mu mase na flooru promjenit svoj set i meni je iznimno drago zbog toga, ja obozavam dje koji ne sljive ekipu ni pol posto...da meni netko na chillu mase da zeli da ubrzam ili usporim nebi ga poslusao...nadam se da ne moram objasnjavat zasto al ako bas moram samo reci i budem...poslusaj metal sharon - baloon dance...ako u toj stvari nema psihodelije i trancea onda fakat neznam di ima..a bilo je jos takvih stvari...

ja iskreno u progressive sceni u zadnjih godinu dve vidim vise napredka i inovacija nego u full on sceni, makar u zadnje vrijeme samo full on slusam...sporiji bpm omogucava vise ideja i kompleksniji zvuk nego nesto sto na 145 samo juri i razara...al da se razumijemo, ja volim skoro sve pravce psytrancea i imam samo faze kada mi vise pase jedno ili drugo...

sto se avexovog seta tice nekima od nas koji slusamo ovo dulje od godinu dve lagano ide na zivce kad cujemo neki hit tipa some simple sounds od ticona...cisto zato jer smo ga culi masu puta...mozda jesmo u manjini na flooru ali na forumu nismo pa mozemo kenjat  Mr. Green ja znam da avex moze puno bolje od ovoga sto je odvrtio ovaj puta..

isto tako mi nije jasno kak ne shvacas da je ljudima trebalo malo vremena da od tvornice do papillona donesu svu opremu i naravno sami sebe pa da to i pocne svirat...nemamo teleport...dosli smo isto kao i ti tamo..

govoris o raznovrnoj sceni a upravo si ti onaj koji ju ne tolerira...trance scena postaje sve raznovrsnija i grana se na sve vise i vise pravaca a ti si upravo ppljuvao jedan od tih pravaca umjesto da si ljepo rekao da ti se ne svida i kraj price...nikome se neda citat ovako veliki post same pljuvacine...pogotovo ne nekome ko je uzivao u banelovom setu

np Antix - Forever Changing....totalni trens  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.05.2005. 23:18
View Profile WWW
val vashar

Quote from: "skylined";p="11742"
da sto se tice aftera, svaka cast...
ajde da ti odgovorim na ovo; mi smo se sa party-ja pokupili prije tri i po, u papilon smo dosli prije cetiri, ali se DJ Ante Perkovic nije mogao odvojiti od pulta. ona popularna recenica: jos samo ova stvar.

ŽEŠČEG TRANCEA MI DAJ

ne pise se tako Wink

Sodom Like There's No Gomorrah!
22.05.2005. 23:20
View Profile WWW
skylined

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "Dovla";p="11743"

malo vise tolerancije ti nebi skodilo...znao sam i ja imat slicne ispade kada mi nije pasala neka mjuza al onda ti dode od dupeta do glave da na ovoj sceni postoji brdo labelova i brdo stilova...i da ako ti se vec ne svidaju svi ih moras tolerirat...i isto tako ne vidim svrhu upakiravanja hrpu ovih bijesnih offtopic komentara u jednu recenziju partya...ja sam u banelovom setu itekako osjetio trance i itekako sam vidio hrpu ljudi kako uziva u njegovom setu...a uostalom vidis i sam da se skoro svima na forumu koji su bili tamo svidjela mjuza...

prvo isprika na malo preteskom pljuvanju, ali u kronicnom nedostatku (meni) dobrih trance party-a, vrlo lako ti pukne film kad nesto nije po tvom ili bar priblizno po tvom, pa se ispuses i na druge stvari koje te zivciraju...

sto se tice mog pogleda na banelov set, on ostaje isti, ok, slobodno, zovite ga tranceom, meni se u tom slucaju svidjaju druge vrste trancea...  Wink

isto tako covjek nije jedan od onih koji ce zbog neke osobe koja mu mase na flooru promjenit svoj set i meni je iznimno drago zbog toga, ja obozavam dje koji ne sljive ekipu ni pol posto...da meni netko na chillu mase da zeli da ubrzam ili usporim nebi ga poslusao...nadam se da ne moram objasnjavat zasto al ako bas moram samo reci i

hm... tu se bas i ne slazem s tobom. ok, slazem se da nema sta mjenjat zbog jedne osobe, ali itekako ima sta mjenjat ako mu cijeli ili vecina floora stoji. po toj teoriji dj bi uredno mogao poslati cd (zajedno s racunom Smile ) na party i to bi bilo to. ok, ne kazem ja sad da treba pustati stajaznam pvd-a ili nekakvu slicnu komercijalu ako se nekom sprdne, ali u trebao bi imati neki raspon stvari koje planira pustiti i set prilagoditi raspolozenju publike... ako svi plesu na malo zesci psy, a bauljaju i stoje na progressive, valjda je jasno sto treba pustit. jer on je tu ipak zbog nas a ne mi zbog njega, zar ne? a posto je pustio par takvih stvari, znaci ima ih i planirao ih je pustati, zar ne?  onda nam uopce ne treba dj. pustit cemo set sa cd-a pa nek se vrti... Smile

budem...poslusaj metal sharon - baloon dance...ako u toj stvari nema psihodelije i trancea onda fakat neznam di ima..a bilo je jos takvih stvari...

poslusao, stvar je dobra, ali ja se ne sjecam da sam ju cuo tamo... ok, mozda nisam jos dosao ili sta god, nema veze, da je bilo vise takvih stvari, bilo bi genijalno... (meni, ponavljam, a vjerojatno i drugima)

ja iskreno u progressive sceni u zadnjih godinu dve vidim vise napredka i inovacija nego u full on sceni, makar u zadnje vrijeme samo full on slusam...sporiji bpm omogucava vise

imas point, ali s tim da bi ja rekao da je puno teze sloziti _dobar_ fullon (da ne zvuci genericki).

ideja i kompleksniji zvuk nego nesto sto na 145 samo juri i razara...al da se razumijemo, ja volim skoro sve pravce psytrancea i imam samo faze kada mi vise pase jedno ili drugo...

takodjer volim i jedno i drugo, s tim da bi rekao da mi je najbolja mjesavina, ali to je izgleda jako tesko za napravit i nema bas puno takvih stvari, bar koliko sam ih ja pohvatao. sve ovisi o trenutnom raspolozenju i onom sto ti se trenutno slusa, ali ne znam da li si primjerio obje stvari koje si mi poslao imaju tocno sve ono sto sam nabrojao da je kod banela falilo, znaci ne sto se samog stila tice, nego onog sto tom stilu daje ime trance. (mislim generalno na set, par stvari je islo u tom pravcu, mozda su bile i te). nadam se da sad kuzis cega je (naravno imo) na partyu falilo. s tim da se ne sjecam da li je te dvije stvari pustio ili ne, mozda me nije jos bilo, mozda sam ih precuo, nije bitno, ali cijeli set definitivno nije bio u tom stilu.

sto se avexovog seta tice nekima od nas koji slusamo ovo dulje od godinu dve lagano ide na zivce kad cujemo neki hit tipa some simple sounds od ticona...cisto zato jer smo ga culi masu puta...mozda jesmo u manjini na flooru ali na forumu nismo pa mozemo kenjat  Mr. Green ja znam da avex moze puno bolje od ovoga sto je odvrtio ovaj puta..

da, ali kao sto rekoh, covjek se bar trudio rasplesati publiku. ok, imas dijelom point, samo na taj nacin cete tesko privuc nekog novog, a i "starog" ako bas ne voli konkretno bas taj stil trancea koji je dj zabrijao da treba pustat, nema slucajno stvar u kolekciji ili stogod, pa logicno nije ni slusao previse puta doticnu stvar... kao sto si sam rekao trancea sad ima toliko podvrsta i u tolikim kolicinama (nazalost previse smeca, i opet ne govorim o stilovima nego o izvedbi) da ne mozes sve pohvatat. bar ja ne mogu jer nazalost ne stignem Sad sve sto ja hocu rec je da u cijelu pricu treblo ubacit malo raznolikosti i elemenata koji tranceu daju onaj posebni feel koji ni jedan drugi pravac nema, a ne da cijeli set zvuci jednako od pocetka do kraja osim ako sve te stvari nisi preslusao x puta(ok malo ga pretjerujem, ali imas point).

isto tako mi nije jasno kak ne shvacas da je ljudima trebalo malo vremena da od tvornice do papillona donesu svu opremu i naravno sami sebe pa da to i pocne svirat...nemamo teleport...dosli smo isto kao i ti tamo..

ok, ja sam dosao prilicno brzo, ali, kuzis, pisalo je u 4, mogli ste napisat u 5 i sve ok. a ovako mi frend tuli kako se njemu spava i sad ja njega uvjeri da ostanemo... a trebam ga vozit doma... ja sam htio pricekat... a to uopce ne bi spominjao da sam se naplesao na banela, tad bi mi pasalo malo odmora Wink

govoris o raznovrnoj sceni a upravo si ti onaj koji ju ne tolerira...trance scena postaje sve raznovrsnija i grana se na sve vise i vise pravaca a ti si upravo ppljuvao jedan od tih pravaca umjesto da si ljepo rekao da ti se ne svida i kraj price...nikome se neda citat ovako veliki post same pljuvacine...pogotovo ne nekome ko je uzivao u banelovom setu

hm, ne bi cak rekao da sam popljuvao jedan od tih pravaca nego nacin na koji ga neki ljudi interpretiraju...

ja sam ovim postom htio postici samo malo vise raznovrsnosti na party-ima jer ponavljam, ima nas jako malo i onda jos ako dj tu vecer pusta samo za mali dio tog malog dijela svih nas to nazalost postaje problem. da sad u hrvatskoj ima 10000 trancera i da ima par raznovrsnih trance partya tjedno svatko bi bez problema mogao sebi naci stil koji mu odgovara, ali nazalost tu smo gdje jesmo. jos jednom se ispricavam svima koje sam povrijedio teskim rijecima u proslom postu ili su me krivo shvatili, ali nakon nekog vremena ti jednostavno dodje ispraznis frustracije Smile

np Antix - Forever Changing....totalni trens  Wink

vec rekoh, stvar je genijalna i cisti trance naravno Smile

Quote from: "val vashar";p="11744"

da sto se tice aftera, svaka cast...
ajde da ti odgovorim na ovo; mi smo se sa party-ja pokupili prije tri i po, u papilon smo dosli prije cetiri, ali se DJ Ante Perkovic nije mogao odvojiti od pulta. ona popularna recenica: jos samo ova stvar.

ok, u tom slucaju skroz opravdano Smile

Quote from: "val vashar";p="11744"

ŽEŠČEG TRANCEA MI DAJ

ne pise se tako Wink

a blah, tako mi i treba kad nemam (tj. ne zelim nastelat hr tastaturu) pa kopiram Smile
23.05.2005. 00:50
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

eto vis kak je odma lakse komunicirat kad malo pare ispustis  Wink
sljedeci put kad ces htjet nes tak popljuvat napisi post u notepadeu i onda ga postaj dan nakon sto si ga napisao ako i dalje tako mislis  Mr. Green

Banel je pustio balloon dance kao i black ops stvar sa UnS2 a uletila je jos i ona sunseek stvar sa set04...uglavnom da ne duljim bilo je dosta psihodelije po meni...

sto se ovoga za prilagodavanje seta publici tice ja to gledam ovako...zamisli si sad da das nekom slikaru paletu boja i kazes mu da slika sta god hoce, taj bi vjerojatno bio sav sretan...pa mu onda uletis i kazes, e daj malo vise zelene boje, daj smanji s crvenom, ova zuta ti nevalja...itd...ubijas kreativnost...ista stvar je s mjuzom...ja sam prije partya banelu samo rekao da ima na umu da party zavrsava u 4 pa da ne bude prespor i toga se drzao...nisam ga na niti jedan drugi nacin htio sputavat...al ovo je cisto subjektivna stvar, ja sam cuo DJe koji su totalno prilagodljivi publici kako vrte super setove a opet cuo sam i one koji briju samo svoj film i ne bace ni oko na publiku i takoder sloze super set...i vise preferiram ove zadrte i smatram sebe kao jedan od doticnih...

i meni najvise pase nesto izmedu full ona i progresive al upravo tako sam i dozivio jedan dio banelovog seta...ono sto ti moras razumijeti je da mi nismo u situaciji da mozemo radit partye svaki vikend...jednostavno nema dovoljno ljudi a bome nema ni dobrih DJa...i onda kad i dobijemo ovakvu priliku zelimo napravit tematsku vecer a ne cuspajz i zelimo radit kvalitetni program a ne program na kojem ce se svi domaci dji izredat u mjesec dana i neces cut nikoga izvana...meni je draze da ja sad na ovom partyu vidim nekolicinu ljudi kako uziva od pocetka do kraja nego da svakih sat dva netko dode na svoje a ostatak veceri pizdi, to sam ja radio na predzadnjim ponikvama na kojima je bio chill, house, breakbeat, dnb i tek onda trance...dosta ljudi me pitalo da li mi planiramo radit full on partye i naravno da je odgovor da...fakat bi bilo idiotno da se na ovako maloj sceni jos idemo uskracivat za jedan cjeli pravac...no ne mozemo radit partye ako ne dobijemo potporu za svaki party koji radimo a na ovome je ona izostala..treba nam potpora od onog najsporijeg houseijanera koji vuce belo u vipu do onog najspaljenijeg hipija na acidu koji otvara vrata svoje percepcije (tm)...if you catch my drift  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
23.05.2005. 01:39
View Profile WWW
gstarcev

Rank: Tribe Leader

dolazim u dvanaest. pitam se zasto glavni dj ne starta u neko normalno vrijeme, npr. u jedan. main floor - ekipa normalna, osim nekoliko forsera tu i tamo koji se 'trude' kako je to skylined nazvao. ok, nije da ja nisam forser. cudim se dovli - ono, tip totalno ravnodusno stoji i u trenutku poludi kada dj pusti neku njemu dobru stvar i jednostavno odskace iz vidokruga - kao da zeli dju pokazati sto je dobro a sto nije :p tamo negdje sredinom avexovog seta nabrijana ekipa straga pizdi sto avex ne pusta zesce i deru se "prestani srat vec jednom!", "ajmooo!", i slicno u momentima tisine. pitam se da li je to neka techno ekipa ili ekipa sa skyline/psiha sindromima sa ovog foruma Smile.

kvaliteta zvuka mi ne pase - cini mi se da nesto nije bilo u redu sa akustikom, falilo mu je
'topline' i nije bilo dovoljno glasno vecinu partya - neko vrijeme sam cak rotirao glavu lijevo desno da to kompenziram

smeta me sto dji uglavnom pustaju kratke segmente stvari i previse ih distorziraju kako bi ih mogli lakse umiksat sto je onda u kombinaciji sa losijim zvukom dosta razvodnilo stvar.

sto se tice vizualizacija - stvar je bila prerepetitivna i prejeftina i bila bi uvreda inteligenciji svima da je bila postavljena sprijeda. ukratko, skylineov prijedlog je vrlo logican i potpisao bih ga bez razmisljanja.

u jednom trenutku je ekipa pocela piciti okolo sa zapaljenim mirisnim stapicima - za strgat se

na kraju avex pusta neki psy remix od 'no good' - lagano brijem da se skyline/psiha ekipa koja se do tad nije pokupila totalno najezila ako je uspijela povezati poruku pjesme sa svojim negativnim osjecajima spram partya :p

ono, nije da je party bio los ali na kraju sam isao solo doma po spaljenoj subicevoj sa 'wizzy noise - plastic mold' u slusalicama mp3 playera i bas tamo negdje tijekom vokala koji je uletio u 5:11 mi je bio vrhunac veceri :>

23.05.2005. 03:48
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "gstarcev";p="11747"
cudim se dovli - ono, tip totalno ravnodusno stoji i u trenutku poludi kada dj pusti neku njemu dobru stvar i jednostavno odskace iz vidokruga - kao da zeli dju pokazati sto je dobro a sto nije :p

jebiga, bilo mi je 500 stvari na pameti tu vecer, nisam mogao cjelo vrijeme cagat i zaboravit na sve...a vjerojatno sam puko na one 2 stvari sa twisteda as usual  Mr. Green

inace me cude ovakve reakcije, pa sta niste vi bili na prvom partyu, tamo je bila jos sporija mjuza u pocetku i nisam na forumu vidio neke prebrutalne reakcije...

banel je poceo svirat u 23:30 a trebao je u 23, tako je ljepo pisalo na sajtu skoro mjesec dana prije pocetka partya i tako smo ga stavili zato jer je party zavrsavao u 4...ne kuzim sta vam je tu tako cudno...htjeli smo da se sto vise ljudi okupi prije ponoci

i sta je cudno sa mirisnim stapicima molim te??? na svakom trance partyu ih imamo

23.05.2005. 11:43
View Profile WWW
ivy

Rank: Tribe Initiate

evo da i ja napisem koju. s obzirom da se nekima nisu svidjale vizualizacije sto vise nazivaju ih sramotom. ja se duboko ispricavam, ali eto za mene je to trance. puno sarenila... molim da uzmete u obzir da je stvarno u to ulozeno puno ljubavi i truda kako bi vama omogucili sto ljepsi ambijent. ako imate neke bolje ideje recite ili ih vi sami napravite. isto tako sto se tice samog partyja budite malo tolerantniji jer morate shvatit da nitko od nas nije profitirao nego da pace ljudi su ostali u minusu, ali s tom pomisli sve jedno su napravili party kako bi vama omogucili zabavu. imajte malo postovanja prema onima koji se bar trude u ovom jadnom zagrebu napraviti nesto.

one love Wink
23.05.2005. 11:56
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

eh da sjetih se...vizualizacije nismo stavili naprijed zato jer je stage bio krcat dekoracijama i zato jer ovi iz tvornice imaju neko platno koje navodno i nije bas nesto...meni su projekcije bile super, bas sam ih tako i zamisljao...ja neznam nekog VJa na ovoj strani galaksije koji radio od 21 do 04 da se niti jedna stvar ne ponovi..stoga puno vam hvala jos jednom, bas je bilo fora  Wink

23.05.2005. 12:03
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Quote from: "Ivy"
ja se duboko ispricavam, ali eto za mene je to trance. puno sarenila...

Ma zakon su bile dekoracije ajde nemoj se sad zbedirat Very Happy. Nikako se nemas zbog cega ispricavat. Fakat je dodalo atmosferi. Jedino sto sam ja nekako ocekivao da ce biti ogromni 20x20 bekdrop preko cijelog desnog zida Tvornice, od terase pa do poda  hehehhehe Mr. Green  Mr. Green

(Edit - a mogo sam bas i procitat malo bolje LOL) Embarassed

Quote from: "Haruko"
psy-disco Twisted Evil

PsyDisco © Hrvatska trance scena LOL Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

@Skylined
Gle, ak ti je bilo TAK lose, zasto nisi doma otisao (ko ja)??? Rolling Eyes Mislim jedino sto si pohvalio je prvi dio seta od Avexa (Xdream - The 1st je gay Razz  Mr. Green  ), a njega stvarno mozes slusati na svakom drugom trancetu koji se pojavi u ZGu...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
23.05.2005. 12:31
View Profile
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "ivy";p="11750"
evo da i ja napisem koju. s obzirom da se nekima nisu svidjale vizualizacije sto vise nazivaju ih sramotom. ja se duboko ispricavam, ali eto za mene je to trance. puno sarenila... molim da uzmete u obzir da je stvarno u to ulozeno puno ljubavi i truda kako bi vama omogucili sto ljepsi ambijent. ako imate neke bolje ideje recite ili ih vi sami napravite. isto tako sto se tice samog partyja budite malo tolerantniji jer morate shvatit da nitko od nas nije profitirao nego da pace ljudi su ostali u minusu, ali s tom pomisli sve jedno su napravili party kako bi vama omogucili zabavu. imajte malo postovanja prema onima koji se bar trude u ovom jadnom zagrebu napraviti nesto.

one love Wink

Stvarno ne znam cemu se ima prigovoriti. Bilo je sisa  Drool (za one koji to znaju cijenit), bilo je leptirica, sarenila i zivotinja, meni odlicno... Na pravom mjestu. Optimalan sraz glazbe i visualsa. Mogo si buljit gore ili se okrenut za 180 i buljit u stage, a ak ti je sve to bilo fuj, mogo si zmirit i uzivat u top quality proggresive setu jednog pravog majstora (naravno, Banel). loving  A ako nekom ni to nije bilo dovoljno, niti super, moglo se skoknut u OTV ili u Mochvaru, jerbo je bilo i previse izbora za last Friday night.
Ja sam cula samo dobre komentare na visualse (od ljudi koji sigurno nece ni virnut na forum), tako da mogu poruciti: keep up the good work!!! Svaka cast.
 Applause

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
23.05.2005. 12:34
View Profile
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

ewo owako, ja chu odmah reci da nisam bila u Tvornici na Tribe Controlu jer sam organizirala party na Kuli tj zidinama u Osijeku i zhao mi je kaj nisam mogla dochi zaskakat s vama jer sam u petak putovala doma u Osijek.

htjela bih pohvaliti ekipu koja Tribe Control organizira i samo tako i nastavite, ne dajte se sputavati  Mr. Green

vama svima koji odete na trance party (za koji se netko jebeno pomuchi da ga uopce slozhi konceptira i organizira i non-stop pazi da sve shtima i za vrijeme samog partya, tko ne radi party za sebe, vec za sve druge da dodju uzhivaju i zabave se) i onda se tu jadate i serete li ga serete kak ovo kak ono nije bilo dobro kak je ovaj jadno svirao kak vi uopce ne volite progresiv, pa zakljucite kako se rijec progressive stalno u zadnje vrijeme spominje i sve je progressive, sta uopce vi isti koji odete na trance party idete na trance party??? pitam se zasto uopce ochekujete i imate ochekivanja kada krecete na trance party. Trance je trance i stoji sam za sebe u svim pogledima, i ka zhivotu i ka nachinu zhivljenja i percepciji svijeta svemira i pogleda na glazbu. Masovno se zaboravlja na zadnju rijech u p.l.u.R.-u. Ne poznajete ju dovoljno dobro. Masa ljudi, ne samo vi svi koji odjednom znate samo i iskljuchivo samo nabacivati kritiku.
znam i ja kritizirati ali imam toliko puno RISPEKTA prema svima koji rade nesto konstruktivno, kreativno, aktivno i organizacijski jer ulazhu svoju volju trud i koncentraciju za dobrobit kolektivne zabave. A to se cijeni. I to uvijek treba podrzhati.
Zato smo svi mi tu, da podrzhimo trance partye kojih je fakat malo u zegeu.
Zadnje gostovanje, kazhe Dovla bilo 2002. U zadnje 3 godine nix, ljudi moji!
Bilo kakav pocetak je bolji od nikakvog pocetka

Decki, svaka chast!
Shibajte i dalje
Zhao mi je kaj ste zaribali u minus
U biti josh vishe mi je zhao kaj nije vishe ljudi doshlo podrzhati, vishe ljudi iz ekipe trance-ra..

pozdrav od shroomian-ke

:: :: ::
23.05.2005. 13:28
View Profile
val vashar

smeta me sto dji uglavnom pustaju kratke segmente stvari i previse ih distorziraju kako bi ih mogli lakse umiksat sto je onda u kombinaciji sa losijim zvukom dosta razvodnilo stvar.

MOLIM???

Sodom Like There's No Gomorrah!
23.05.2005. 13:47
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

da ovu nebulozu nisam ni htio komentirat  Mr. Green

23.05.2005. 13:49
View Profile WWW
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Evo da i ja kažem koju.Meni je Banel bio pre jeben u svakom pogledu Very Happy iako slušam uglavnom full-on  za njega(Banela) samo rispekt Smile .U svakom slučaju htio bi se zahvaliti organizatorima koji su meni/nama omogucili da cujemo takav jedan vrhunski set u Zagrebu i za to massive!Iako su me murijaci a ne redari isfurali na mali info razgovor zbog pola grama trave  Shocked angry  na kraju banelovog seta, moram priznati da mi je bilo zadovoljstvo pohodit takav party Very Happy , i nadam se da ce opet ekipa organizirat nešto takvog tipa uskoro i da ce doc više ljudi.U svakom slucaju treba respektirat ljude koji se trude nešto raditi a ne samo bacat glupe kritike, dok pritom nitko niš ne radi Rolling Eyes .........BOOM SHANKAR

The Spice Must Flow!
23.05.2005. 14:52
View Profile
gstarcev

Rank: Tribe Leader

i sta je cudno sa mirisnim stapicima molim te??? na svakom trance partyu ih imamo

ma nista, samo mi je bio prvi put da sam to vidio pa sam se strgo kak se ekipa trudi

Quote from: "val vashar";p="11756"

MOLIM???

da, dobro je dovla rekao. rijec 'uglavnom' je waaaaay off. totalno neumjereni over bitching  Embarassed

23.05.2005. 15:41
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribe Control @ Tvornica (20/5/2005)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk