home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.11.2020. 17:27
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribe Control @ Tvornica (20/5/2005)

Pages: 1 2 [3] 4
psihodelikk
Guest
23-D

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

Eto došao i ja iz Pule vidit vaš TC...

Nažalost sam došao dosta kasno (oko 1-1:15) tako da sam Banela čuo svega nekih 20-30 minuta; do sada ga nikad nisam slušao, a ovo malo šta sam čuo je bilo ZAKOON.
Malo sam se iznenadio koliko malo ekipe je bilo, ali bilo je taman za ugodnu atmosferu i dosta mjesta za ples.
Dekoracije...SVAKA ČAST; vizualizacije OK (posebno ona lisica, u djeliću sekunde mi je izvukla osmjeh na facu), jedini prigovor vizualizacijama je pretjerano izbrijavanja TC logoa
Šta se tiče sounda, gore na tribinama odličan, ali je dolje na podu reverbacija radila totalna sranja, svako malo bi me ubo u uho tako neki gadan zvuk, kao da mi je neko čekićem zabio čelićni klin u uho.
Avexov set - tako-tako, nekako nepovezano i bez neke priče, ali mi je sredina seta ljepo legla.

Pravac papilon...prvo me jedna cura odvezla dio puta (i otkrila pekaru za koju nisam znao da radi  hungry ), a zatim putem od vukovarske do papilona upoznajem haruka, kuvajta i trećeg kojeg sam zaboravio kako se zove  Mr. Green  i nakon male pauze na nasipu završavamo u papilonu. Mjuz ok ali sam bio prilično umoran pošto sam bio budan 26sati  i uz još jednu pauzu (sa novim poznanicima) na klupici na nasipu  Mr. Green zaputih se doma.

Sve u svemu, svaka čast cijelom TC crew-u, i samo tako nastavite i ne odustajte jer TC serijal ima potencijalno svijetlu budućnost.

[size=10]Digital intercourse is the new yoga of the modern world. Where high technology and magic are inseparable, cultivating life affirming endorfuns for global musical relationships...a new understanding of sacred geometry and numerical magic.
[/size]
24.05.2005. 00:05
View Profile WWW
pßiXa

dakle ko i vecina dodjoh '5 do 12' i bijah zacudjen sto banel vec pusta, ocekivah avex-banel-njax raspored. no sto je tu je, bacimo se na podij Smile prostor odlicno dekoriran, banel odlicno pusta, ima svjezeg zraka u klubu i njezni miris darsana mi ulazi u nos, pokoji flashback na neke stare partije, ma divota i taman misljah evo poletit cu kad oko pol 1 'propade banel' pocne tlacit sa klooberdelijom najgorom... angry
nakon kojih tricetvrt sata se poceo popravljat sporadicnim uletima dobrih stvari (primjerice ugljicni oblici zivota su mi super sjeli, nadam se da ce netko to na uwogu pustit u tipa 5 poslijepodne Smile)
i razocarao me sto se tice miksanja, od 'progresivne face' bi covjek ocekivao puno vise od obicnog beatmatchinga i 5 do 10 sekundnih prijelaza...
no izgledao mi je ful simpaticno, iz daljine izgleda ko ludvig, al fala Bogu nema onu njegovu 'i would really wanna sex you up'/'najveci sam na svijetu' gestikulaciju Smile
steta sto je 'zaslon' na suprotnom mjestu neg di je trebao bit Smile pa nije bilo velke koristi od njega, a bas sam htio vidjet kako ce se exe 'snac' s trensom jer mi je on jedan od rijetkih 'klasicnih resoulme' vja koji me zna zaintrigirat, no ono malo sto sam (po)gledao nije me se nesto dojmilo, cura prije njega mi je bila bolja ...
zvuk je bolje izgledao nego sto je zvucao, vjerojatno jer nije bio podesen kak spada i jer je bio 'naslagan' kao na prvom underwateru, pa na podiju visoke skoro nisi ni cuo jer su 'sibali' u tribine ...

uglavnom, avex s nestrpljenjem zauzima pult i nemilice sarafi banelovu zadnju stvar, valjda da nas pripremi za ono sto slijedi   Laughing
bezi jankec put mocvare na malo odlicne zestoke drumbe ... (mislim mjesecima nema niceg u zagrebu i onda dva  partija u isti dan :/)

sto se tice dja i prilagodjavanja ekipi slazem se s dovlom, puno vise cijenim dja koji publiku ufura u svoj film, a ne obrnuto jer to kad tad zavrsi u 'klupskim dizalicama' Laughing

ps. sretno s vampom...

Quote from: "val"

ne pise se tako Wink

ma da, ali ispravno ne zvuci tvrdo  Mr. Green
hehe ironije, anarhist ispravlja konzervativca u pravopisu Laughing

"i'm feeling a little disconnected from my real life,
  kinda losing touch with the texture of it,
  you know what i mean ?
  i actually think there's an element of psychosis envolved here."
24.05.2005. 05:26
View Profile
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

pßiXa, A di ti je sempl sa astralis vokalima???  Mr. Green  Mr. Green Jao sori nisam ga uocio odmak...  Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
24.05.2005. 12:15
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "pßiXa";p="11782"
ima svjezeg zraka u klubu i njezni miris darsana mi ulazi u nos,

actually bijase to sandalwood Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
24.05.2005. 12:32
View Profile WWW
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Quote from: "psihodelikk";p="11765"
u zenicu kada podjem ja, prati me pet-sest drotova. okruzni sudija rek'o
dvanaest godina, dvanaest godina strogog zatvora...  Boo hoo!

i sta ti reche plavi plavi bas su decki pravi na info razgovoru (za tih pol grama droge)?

mene je isto nas pravosudni sustav sprijecio da dodem na party no nije rijec o ilegalnim aktivnostima. jebale ih rezervne lampice i trokut, da ih jebale...

ma žalosno, nemam kaj za reć Crying or Very sad .U jointu nije bilo pola grama skunka nego mješavina angry .Ma ta tvornica je katastrofa kaj se murije tice, ali jebiga trebao sam o tome ranije razmišljati Mad !....zamisli sjediš na tribini, piješ pivu, slušaš banela, pušiš frulu i BAM BAM sam te svinja za ruku isfura van! Laughing  Evil or Very Mad

The Spice Must Flow!
24.05.2005. 17:07
View Profile
Anonymous
Guest
pßiXa

Quote from: "karahana"

pßiXa, A di ti je sempl sa astralis vokalima???   Jao sori nisam ga uocio odmak...

a ne vide se linkovi pa je vjerojatno malo tko skuzio, mozda i bolje Laughing

Quote from: "Dovla";p="11802"
actually bijase to sandalwood Wink

nisam bas strucnjak za mirisne stapice, pa to onako zdravo seljacki sve trpam pod darshan ('sve je to goa' Laughing)

Quote from: "dovla"

mislio sam da me znas bolje (ok neznamo se bas predobro al opet) da mozes zakljucit da nam nije u cilju radit partye astralis djira...

(odgovaram na ovo ovdje iz ocitih razloga)
pa nisam ni rekao da je tebi u cilju, nego da onakav stav moze do toga dovesti... jer:

osim toga mislim da smo to ovaj vikend vec dokazali....

ne bih bio tako uvjeren oko ove izjave, banelovi 'grijesi' bi se jos mogli oprostiti da poslije njega nije slijedilo ono sto je slijedilo ... :

"... ak je 200 ljudi plesalo,fuckalo ..."
dj ludvig jr. ...  Brick wall

"i'm feeling a little disconnected from my real life,
  kinda losing touch with the texture of it,
  you know what i mean ?
  i actually think there's an element of psychosis envolved here."
29.05.2005. 19:04
View Profile
Sykosonik

Rank: Tribe Leader

kolko sam skuzio, avex je pobrao najbolje ovacije od publike.. bolje receno jedini ih je i pobrao.  Mr. Green
29.05.2005. 22:04
View Profile WWW
Anonymous
Guest
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

al zasto bi avex ubacio astralis jingle u SSS??

kak si bolje razmislim, Go Cut je pustio to isto (ili ful slicno) na zadnjem Astralisu, al to nije bio SSS nego "Astralis No.6" or whatever... smrdi mi na pokvareni plagijat...

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
30.05.2005. 17:52
View Profile
Anonymous
Guest
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

ne znam, u biti cisto sumnjam da bi ubacio, brijem da ga decki malo cimaju... ali nije nacin... da nekoga tak cimate...

Da pßiXa, stvarno nie nacin hebemu (premda je ROTFL). Nije se ni meni svidio njegov set al jos ce nam Avex DJ Tiesta iz inata na iducem partiju zavrtit ako tako nastavimo Wink

Np Astralis - Retrodelica  Mr. Green

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
31.05.2005. 17:53
View Profile
skylined

Rank: Tribe Initiate

nisam mislio dalje nista pisat, ali da odgovorim jos na ovih par postova sta su mi ostali visit Smile

sto se tice dja i prilagodjavanja ekipi slazem se s dovlom, puno vise cijenim dja koji publiku ufura u svoj film, a ne obrnuto jer to kad tad zavrsi u 'klupskim dizalicama'

mislim da me niste skroz dobro shvatili. primjeri da to nije u suprotnosti s onim sto sam ja rekao. jedno je ufurati publiku u svoj film, a jedno je bez da pogledas u njih tupit po svome. sad karikiram, ali po ovome kako je dovla odgovorio na moj komentar ispada kao da bi dj, sad da mu se pola podija dere, daj cecu, daj turbo folka, trebao to pustit, isto kao sto ne bi trebao pustit ni neki podzanr trancea kojeg on nije planirao tu vecer. ali nekakve interakcije s publikom na floru bi trebalo bit. u suprotnom, opet ponavljam, ne bi nam uopce trebao dj.

sto se ovoga za prilagodavanje seta publici tice ja to gledam ovako...zamisli si sad da das nekom slikaru paletu boja i kazes mu da slika sta god hoce, taj bi vjerojatno bio sav sretan...pa mu onda uletis i kazes, e daj malo vise zelene boje, daj smanji s crvenom, ova zuta ti nevalja...itd...ubijas kreativnost...ista stvar je s mjuzom...ja sam prije partya banelu

opet karikirani primjer, jer je ovo ipak trebao biti trance party a ne umjetnicki performance iliti pustaj sta hoces:

ako si pozvao covjeka da ti nacrta drvo, a on nacrta velikog macka i jednu malu grancicu na podu, da li je to opravdano? po toj logici bi on bez beda mogao doc pustat kuruzu i nitko mu ne bi smio prigovorit, umjetnicka sloboda, a sad bas mislim da u tom slucaju i ne bi tako blagonaklono prosao Smile

"... ak je 200 ljudi plesalo,fuckalo ..."

aha, to sam jos htio prokomentirat, uzasno mi ide na zivce kad rulja fucka i dere se po floru, a koliko sam skuzio po postovima ipak sam otisao prije nego je postalo najgore. zanimljivo kako ti 10 debila medju 200 ljudi moze pokvarit cijeli dozivljaj. pa nismo njih valjda dosli slusat? istina, na ovom konkretnom nisu imali puno za pokvarit, ali zalosno je sto se to dosta cesto desava... Sad sjecam se jednog partya, plesem, uzivio se u muziku, i neki lik iz cistog mira pocne u nekom svom ritmu jodlat:"au au au au...", kao da ga neko bode u guzicu u pravilnim vremenskim razmacima ili tako valjda urlas na narodnjake, nisam siguran. nakon 5 min takve torture vise ti bas i nije do plura, nego pocnes razmisljat kako bi mu najradje zabio tu vilicu kud god vec, ok, smiris se, odes drugdje, ali opet ti je razj... dozivljaj... Sad

ok, opet ja malo zabrijao, idemo dalje...

Quote from: "gstarcev"

normalna, osim nekoliko forsera tu i tamo koji se 'trude' kako je to skylined nazvao. ok, nije da ja nisam forser. cudim se dovli - ono, tip totalno ravnodusno stoji i u trenutku poludi kada dj pusti neku njemu dobru stvar i jednostavno odskace iz vidokruga - kao da zeli dju pokazati sto je dobro a sto nije :p

btw, slicna stvar je bila i samnom, razbacam se na par zakon stvari i dalje plesem po inerciji dok to ne fadeouta... onda stanes (i po volji pizdis Smile ) i cekas novu dobru stvar. a po toj "metodi" cini mi se da je i vecina flora plesala...

Quote from: "gstarcev"

tamo negdje sredinom avexovog seta nabrijana ekipa straga pizdi sto avex ne pusta zesce i deru se "prestani srat vec jednom!", "ajmooo!", i slicno u momentima tisine. pitam se da li je to neka techno ekipa ili ekipa sa skyline/psiha sindromima sa ovog foruma

ne ni u ludilu usporedjivat moj "sindrom" sa sindromom one "tvoje" tzv. "techno" ekipe koja se derala i fuckala po podiju, iako mislim da sam to vec pokrio sa proslom izjavom.

eto, mislim da ovaj post rezimira moj pogled na ovaj party a i neke teme koje su se povodom njega nasle otvorene, again, nhf to anyone Smile

ps, meni su mirisni stapici fora, ali to je valjda isto stvar ukusa Smile
01.06.2005. 01:00
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "skylined";p="11961"

ako si pozvao covjeka da ti nacrta drvo, a on nacrta velikog macka i jednu malu grancicu na podu, da li je to opravdano?

ja sam pozvao covjeka da nacrta sta god hoce zato jer sam uvjeren da ce to nakraju biti dobro i bome je i bilo...zvali smo banela za onu kolicinu ljudi koja ga je cjenila (mogli smo pozvat nekoga ko je 10 puta gori pa nitko nebi primjetio razliku jer nemaju pojma o mjuzi pa bi jos mozda i napravili budale od vas) i za one ljude koji ce cjenit cinjenicu da radimo prvo posteno trance gostovanje nakon 2002e...steta sto su ti u manjini i steta sto je ostatak vas spreman popljuvat to malo trancea sto se kod nas moze cut umjesto da ga podrzite bez obzira na vlastiti ukus jer bi uz malo logickog razmisljanja mogli doc do zakljucka da bi jednog dana zahvaljujuci vasoj podrsci na nekom od buducih partya i culi nesto sa ove scene sto vam je super

Quote from: "skylined";p="11961"
eto, mislim da ovaj post rezimira moj pogled na ovaj party a i neke teme koje su se povodom njega nasle otvorene, again, nhf to anyone Smile

da i srecom nitko od vas negativaca mi nije uspio pokvarit sliku partya niti me obeshrabrit od organiziranja nekih novih u buducnosti a mislim da je tako i slucaj sa raletom i darjanom...imate pravo rec o svim stvarima na nasem partyu sto god zelite, ja mislim da je kritika i dalje bitna stvar...al malo razmisli da li nesto postigao sa ovom...meni je fakat smjesno to da nema nikakvih partya mjesecima i onda i oni rijetki koji se dogode budu ovako popljuvani...imas srece sto sam te shvatio kao nekoga ko je ogorcen na sve oko sebe pa mi nisi promjenio stav

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
01.06.2005. 01:29
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribe Control @ Tvornica (20/5/2005)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk