Trancepleme.forum
02.03.2021. 05:59 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Author Topic: Tribe Control @ Tvornica (20/5/2005)  (Read 15796 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Elemental
Guest
« Reply #45 on: 01.06.2005. 09:10 »

Quote from: "Dovla";p="11962"

ja sam pozvao covjeka da nacrta sta god hoce zato jer sam uvjeren da ce to nakraju biti dobro i bome je i bilo...zvali smo banela za onu kolicinu ljudi koja ga je cjenila (mogli smo pozvat nekoga ko je 10 puta gori pa nitko nebi primjetio razliku jer nemaju pojma o mjuzi pa bi jos mozda i napravili budale od vas) i za one ljude koji ce cjenit cinjenicu da radimo prvo posteno trance gostovanje nakon 2002e...steta sto su ti u manjini i steta sto je ostatak vas spreman popljuvat to malo trancea sto se kod nas moze cut umjesto da ga podrzite bez obzira na vlastiti ukus jer bi uz malo logickog razmisljanja mogli doc do zakljucka da bi jednog dana zahvaljujuci vasoj podrsci na nekom od buducih partya i culi nesto sa ove scene sto vam je super

da i srecom nitko od vas negativaca mi nije uspio pokvarit sliku partya niti me obeshrabrit od organiziranja nekih novih u buducnosti a mislim da je tako i slucaj sa raletom i darjanom...imate pravo rec o svim stvarima na nasem partyu sto god zelite, ja mislim da je kritika i dalje bitna stvar...al malo razmisli da li nesto postigao sa ovom...meni je fakat smjesno to da nema nikakvih partya mjesecima i onda i oni rijetki koji se dogode budu ovako popljuvani...imas srece sto sam te shvatio kao nekoga ko je ogorcen na sve oko sebe pa mi nisi promjenio stav

Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  Applause  
Pages: 1 2 3 [4]
  Print  

Jump to: