home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
02.12.2021. 19:20
82.271 Posts in 6.121 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Watermark anyone?

Pages: [1]
massive

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

pasitimisli.

ukoliko netko zna neki dobar program za stavljanje watermarkova na fotke...

pritom misllim da bih stavio neki logo, tj. neku sličku, ali ne znam ni kako da to izvedem.
recimo da želim staviti kružnicu, ali tako da se fotka i dalje vidi kroz 'rupu kružnice', jel...

kürűza.
06.07.2009. 15:04
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

Photoshop...kao i za sve ostalo...

vjeruj mi bolje potrosi 20ak minuta da naucis kako to radit u photoshopu uz pomoc action fajlova i moci ces radit batch processing sa bilo kakvim watermarkom kojeg izmislis...

google is your friend Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.07.2009. 15:36
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

kopao sam okolo i našao sam par programčića, ali pitam jer uvijek netko zna neki bolji način. Wink

probao sam i u photoshopu uz pomoć onog digimarca, ali me traži da platim, tako da ta opcija otpada (ili sam ja zguglao krivi način)...

nemam taj fireworks, pa tražim neki način da stavim taj znakić, a da ne izgleda kao najveći treš...

kürűza.
06.07.2009. 15:44
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

netreba ti digimarc...jednostavno stisni record u action panelu i snimi cjelu izradu dizajna kojeg zelis da ti bude watermark, znaci ono napravis novi layer, ukucas tekst ili nacrtas nes kaj god vec oces, smanjis opacity i odes na save ili save for web ili sta ti vec treba...to napravis sve na nekoj testnoj fotki bezveze...i nakon toga stisnes stop i dobio si jedan action fajl...nakon toga odes na file>automate>batch processing i odaberes folder s fotkama...ako si dobro napravio action fajl on ce ti na sve fotke stavit watermark

again, google je tvoj prijatelj...sigurno ima negdje bolji i detaljniji tutorial od ovog...u svakom slucaju bolje da naucis radit s action fajlovima u photoshopu nego da instaliras jos jedan program zbog toga

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.07.2009. 15:51
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

ok, super - hvala ti! probat ću skontati to... Wink

kürűza.
06.07.2009. 15:54
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Watermark anyone?

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk