home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
07.12.2021. 16:44
82.271 Posts in 6.121 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Pages: [1] 2 3 4
nešo

Rank: Tribe Member

Alo dobri ljudi ! eto 10 tka je prosla ,mi smo konacno sve stvari vratili u kucicu i vrijeme je da se kazu dojmovi sa najboljeg festa na planeti ove godine (za mene). Uglavnom : dodjosmo ,montirah smo ,zabavih smo se i jako jako smo sretni zbog toga i zbog vas koji ste nam dali podrsku u svemu ! Dogodine smo jos zesci sigurno ! na vama je da pisete kako je bilo ,ja bi ionako treso sve naj a to bi izgledalo kao ego dance ,pa prepustam uzitak vama !!!! jos jednom HVALA na podrsci !
 raspalite  ! Rijec smo odrzali ,skoro pa 100 %. Koorie i Dalton nisu dosli i na tome vam se ispricavamo a drugo je sve proslo na nivo u     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.08.2009. 23:02
View Profile WWW
DJ DaLtOn

Offline Offline | Gender: Male

www.myspace.com/daltontranceteleport

bitno je da su svi posjetitelji FN-a full zadovoljni...cuo sam to sa vise strana...
mi se ispricavamo, ali smo imali opravdane razloge...a koga nema, bez njega se moze Razz
poz za Marsroom i uzivajte...tnx za FN
12.08.2009. 08:45
View Profile WWW
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Evo ja cu danas kratko jer se spremamo za Ozoru krenuti ujutro.

Dosli na pocetak, prva noc je super startala, zivahna glazba, rasplesan podij. Dekoracije ovaj put jos bolje ("Covjece, pazi da ne hodas malen ispod gljiva..." Wink), Marsroomovci su nas po tom pitanju opet ugodno iznenadili.

Sto se tice posjetitelja, jos bolje nego prije. Vise ljudi, vise nozica na podiju, jos vise stranaca. I naravno opet draga poznata lica. Glazba super, narocito prvu i trecu noc, a drugi dio druge noci je bio bolji nego prvi (sad mi se ne da ulaziti u detalje i secirati jednog po jednog DJa, respect svima koji su dosli i potrudili se).

Jedina ozbiljna zamjerka je bila preglasna glazba, pogotovo prvu noc. Covjek normalnog sluha nije mogao doci ni do polovice floora, a kad smo legli spavati, zemlja se tresla pod nama, a non-stop me budila glazba unatoc cepicima za usi. Zbog tog smo nakon toga otisli u privatni smjestaj. Culi smo i od ljudi u Puli (centar Pule, Veruda) da tu noc nisu mogli spavati u svojim stanovima od glazbe s FN. Zadnju noc je bilo bolje po tom pitanju. Steta sto nije bio otvoren i ostatak prostora (onaj donji) jer bi se tamo mozda mogao naci koji tisi kutak za kampiranje.

Sto se tice drugog floora, steta sto nije vise bio chill nego prilicno nabrijanog ritma, tako da bas i nije bilo mjesta gdje se moglo chillati, osim ako se prosetas dalje uz more.

Veliki respect organizatorima na trudu, i svima koji su doprinijeli.
12.08.2009. 22:34
View Profile
partijanerica

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Initiate

jedna rijec je dovoljna da opise sve...SAVRSENSTVO.....
15.08.2009. 14:11
View Profile
oknarbo

Sto se tice drugog floora, steta sto nije vise bio chill nego prilicno nabrijanog ritma, tako da bas i nije bilo mjesta gdje se moglo chillati

bilo je samo tad  nisi bila

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
15.08.2009. 16:17
View Profile
nešo

bitno je da su svi posjetitelji FN-a full zadovoljni...cuo sam to sa vise strana...
mi se ispricavamo, ali smo imali opravdane razloge...a koga nema, bez njega se moze Razz
poz za Marsroom i uzivajte...tnx za FN
tako je i ima da se oduzite na tome ! uglavnom vidjet cemo se brzo ja se nadam, ide nam zima  !!!
16.08.2009. 14:20
View Profile WWW
laster

hmmm...da. svi nesto hvale i hvale.
 Par detalja samo:sto se nasih dj-a tice sve ok,ali gosti se bas i nisu nes pokazali.eventualno tristan nesto.
i gosti iz srbije su se nes trudili...
sound pusiona za ono sto se najavljivalo.po meni to nije nikakvih 15 kilowata cak ni ako se zbroje oba flora..al nema veze
sam par detalja da nebi sve ispalo savrseno,posto po meni nije bilo..

respect!
16.08.2009. 21:55
View Profile
Nard

www.myspace.com/nardj

Alo dobri ljudi ! eto 10 tka je prosla ,mi smo konacno sve stvari vratili u kucicu i vrijeme je da se kazu dojmovi sa najboljeg festa na planeti ove godine (za mene). Uglavnom : dodjosmo ,montirah smo ,zabavih smo se i jako jako smo sretni zbog toga i zbog vas koji ste nam dali podrsku u svemu ! Dogodine smo jos zesci sigurno ! na vama je da pisete kako je bilo ,ja bi ionako treso sve naj a to bi izgledalo kao ego dance ,pa prepustam uzitak vama !!!! jos jednom HVALA na podrsci !
 raspalite  ! Rijec smo odrzali ,skoro pa 100 %. Koorie i Dalton nisu dosli i na tome vam se ispricavamo a drugo je sve proslo na nivo u     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo i od mene par rijeci, što se tiče kritika...... sad malo razmišljam ali ne mogu ih naći.... No dobro, sve u svemu ja sam se proveo super, razglas je bio više nego O.K. Što kaže Brijana gruvalo je dosta jako prvu večer, moram priznati meni nije smetalo.U četvrtak smo došli u 21.30 u 22.00 sam počeo svirat, poslije mene Radical, sve u svemu strava,festival full ugodan. Organizator tj. domaćini full gostoljubivi prema nama i ujedno se želim i zahvaliti Neshotu, Saletu i Daniel, thanx ekipa!
17.08.2009. 12:31
View Profile
oknarbo

kenjator punks fuck off

17.08.2009. 15:41
View Profile
twisted twins

Bravo pulezani!! svima u organizaciji big respect za fest.

ukratko,
sound je bio vrhunski,al stvarno vrh.
muzika,za svakoga nesto,od progga do psy-a.
sto se tice gostiju mislim da su svi bili super,neki vise neki manje.Spica festa je svakako bio Tristan sa svojim trosatnim killer setom,domaca dj ekipa isto na visokom nivou.
Dekoracije i instalacije 5+

pozdrav svima u Puli i samo tako nastavite Wink

17.08.2009. 15:49
View Profile WWW
vrtlarGljiva

Šta?

...
Jedina ozbiljna zamjerka je bila preglasna glazba, pogotovo prvu noc. Covjek normalnog sluha nije mogao doci ni do polovice floora, a kad smo legli spavati, zemlja se tresla pod nama, a non-stop me budila glazba unatoc cepicima za usi. Zbog tog smo nakon toga otisli u privatni smjestaj. Culi smo i od ljudi u Puli (centar Pule, Veruda) da tu noc nisu mogli spavati u svojim stanovima od glazbe s FN. Zadnju noc je bilo bolje po tom pitanju. Steta sto nije bio otvoren i ostatak prostora (onaj donji) jer bi se tamo mozda mogao naci koji tisi kutak za kampiranje.
...

Mislim da bi bilo bolje da je main floor bio dolje, a ne dodatna mjesta za kampiranje. Na taj način niti zvuk ne bi bio okrenut prema centru Pule i vjerojatno ne bi bilo tih pritužbi, a gore bi bilo ekstra mjesta za kampiranje. I chill bi bio malo izoliraniji od zvuka sa main floora.

No i uz ove "nedostatke" bio mi je sasvim simpa festač. Muzika oke, na trenutke odlična, no po meni glavni "adut" bile su fenomenalne dekoracije. One mrcinske gljive su pre-dobre. Vjerujem da se vidimo još koji puta.   Smile

I mrak takodjer putuje brzinom svjetlosti...
17.08.2009. 17:30
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

malo mi je tesko pisat detaljan rivju sobzirom da smo dosli u petak navecer i otisli u subotu navecer...al anyway...lokacija kakva god da je pati od istog sindroma ko i ozora...vec sve znamo svi napamet i fali malo mistike i magije u cjeloj prici...no ipak pulezani su se malo poigrali s rasporedom i po meni stavili stage na puno bolje mjesto...dekoracije su vrhunske...po meni mogu komotno parirat onima na svjetskim festivalima...

nakon svog seta na mainu sam malo poslusao ganesha koji mi je bio solidan, ostatak veceri se vrtio uglavnom psy progressive, ectima, zyce&fox itd...nije bas neki moj djir tako da sam uglavnom lutao okolo, odspavao sam par sati u hemoku i ujutro na pola uha cuo tegmu koja mi nikako nije sjedala...digo sam se taman na pocetak onoga sto sam htio cut...slatera

propustio sam njegov set na sonici zbog perfect strangera no ovdje nisam htio to ponoviti...slater je razorio, savrsena mjuza za jutro, jos mi je bilo nevjerojatno vidjet relativno pun floor ljudi, cinilo mi se kao da uopce nisam u hrvatskoj na festivalu, uglavnom bilo je tu svega, vecinom u minimal djiru ali i sa par iznenadenja..zadnjih pola sata sam propustio zbog svog seta na chillu...nakon toga sam se jednostavno srusio u hlad na chillu i proveo ostatak dana tamo sa dub ekipom, totalna uzivancija...e i branko me odusevio sa svojim setom na chillu...odlicna selekcija mjuze, svaka cast za trud, znam sta znaci vrtit za prazan floor Mr. Green

navecer krece plasma corp live, cisto solidna mjuza, sve bolja i bolja kvaliteta produkcije, nakon livea druga polovica twinsa pusta full on set, meni bas i ne sjeda a i krecemo lagano pakirat se za doma..

sve skupa cist pozitivno iskustvo, najvise od svega hvala neshi, uvijek si dobar domacin, nadam se da se vidimo uskoro Smile

np Gramophonedzie - Why Don't You?

ps cevapi rulaju!

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.08.2009. 18:53
View Profile WWW
oknarbo

druga polovica twinsa pusta full on set

sick, wierd, wicked, twisted, godless , EVIIIIIIIL stuff.....I want in Smile

18.08.2009. 11:05
View Profile
nešo

si
 Par detalja samo:sto se nasih dj-a tice sve ok,ali gosti se bas i nisu nes pokazali.eventualno tristan nesto.
sound pusiona za ono sto se najavljivalo.po meni to nije nikakvih 15 kilowata cak ni ako se zbroje oba flora..al nema veze

respect!
Sound 15  - 20 k , hrpetina noviteta ,newcomeri,najperspektivniji mladi izdavaci sa vrhunskim zvukom , top underground vibe na planeti i tristan 3,5 h set za kraj !  puno pratim muziku i mislim da je to  definitivno to ! dakle bolje ne moze a ti znas za drugu godinu pa se nosi ..... ! pozzzzzzz
18.08.2009. 17:40
View Profile WWW
drashan

Rank: Tribe Warrior

respect!
  Pa znas,postoje Kilowati i " Kilowati"  tak da ono... Confused
18.08.2009. 18:04
View Profile
Pages: [1] 2 3 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk