home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
07.12.2021. 15:38
82.271 Posts in 6.121 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Pages: 1 2 3 [4]
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

totalna glupost

care to explain?

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
25.08.2009. 06:26
View Profile
Galax

Rank: Tribe Member

Ne govorim o partyu od 50 ljudi, bez upada itd. to je normalno da svi volontiraju ali
ako govorimo o nečem večem di se skupi neka kinta i ako svi budu plaćeni od tip koji je vozio kamion do redara, šankera itd. mislim da i dj treba nešto dobiti.
25.08.2009. 11:22
View Profile
leotik

ajde da i ja napisem nesto...
veliki, ogromni + za dekor i organizaciju festivala, ekipi koja se trudila veliki respect...
e sad ono lose...ne zelim se kacit nit pljuvat po necijem "radu" al muzika je meni s oprostenjem bila za ku...ac...svaka cast tristanu i rijetkim pojedincima, al vecinu vremena se vrtio acid tehno i acid tech-houce, kakav trens??prosle gopdine na FN cuo se pravi tvrdi i kvalitetni trens pogotovo od gostiju iz srbije...ove godine ljudi moji...banana...a tek tegma... mislim, wtf??nek me neko strelja zbog ovoga al jebo me pas ak mi se na trenutke nije cinilo ko da svira electrohouse neki...
plejs,dekor,zajebancija-ok
muzika...nadam se da nekog nebum uvrijedil s ovim al fakat katastrofa....

see ya....

daj trensa malo...
25.08.2009. 16:26
View Profile
kajman

neznam gdje si ti bio ali možda si slušao mjuzu samo u petak na subotu

elements 2015
27.08.2009. 18:16
View Profile
oknarbo

Rank: Tribe Leader

a je

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
28.08.2009. 00:25
View Profile
leotik

Pa tam sam bio...tjedan dana...par dana prije i par dana posle...i sva 3 dana sam se nadao da cu cut nekaj kaj ce mi odgovarat a na kraju od ono malo trensa kaj sam cuo cuo sam i prije,dapace u autu mi je sviralo pol toga kaj su tam pustali...sam velim da mi nije mjuza pasala,jbg.to je moje misljenje...kom se svida ok,kom ne,kaj bi ja sad...

daj trensa malo...
28.08.2009. 13:07
View Profile
kajman

jbga, potrudit ćemo se više druge godine

elements 2015
28.08.2009. 17:46
View Profile
InNEr
Global Moderator

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

jbga, potrudit ćemo se više druge godine

Mr. Green

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
28.08.2009. 17:49
View Profile
loopjunkie

Rank: Tribe Initiate

kritika je konstruktivna - bar bi trebala bit.
dok god che sva ekipa na sva oosta hvalit event nikad neche biti potrebe da se neshto poboljsha, a gloopo je misliti da se nishta poboljshati i nemozhe.

nazhalost, ovaj poot nisam bila, ali kad sve ovo prochitah nie mi ni takav bad.

ugl. zhelim nam josh poono evenata, dobrih i loshih kritika i ovak zanimljivih topica.     Wink

chovjek uchi dok je zhiv!!!

31.08.2009. 12:31
View Profile
kajman

ipak ti može biti malo bad jer ako nisi bila ne znaš da li je kritika konstruktivna ili nije.

elements 2015
31.08.2009. 20:18
View Profile
psymoborka

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Initiate

evo da i ja napishem koju... bila sam, vidjela sam, cula sam, i iskreno nisam očarana... svaka chast svima koji su se trudili i napravili tak nkj, ogroman respekt!  al ipak, moe misljenje je slično onim pojedincima koi su uglavnom kritizirali event.

dekoracije,predobre, ekipa koa se tam nasla predobra...samo ono po sto sam ja tamo najvishe isla i nie bilo tak predobro...a to je zika... prva dva dana sam zujala okolo i osluškivala dal cu chut kakav trens po mom ukusu al tak nkj se nie dogodilo...bar do nedjelje ujutro kad sam napokon chula ono kaj me zainteresiralo-Tristan: Smile platila sam kartu za sva tri dana i nadala se da ce svaki dj poslije onog koeg sam cula bit bolji al nazalost nie bio... svaka cast njima, i njihovom sviranju al ta vrsta zike mi nie pasala...  Neutral

nemojte ovo shvatit ko nest loshe, meni se trens koi se tamo pustao nie svidio...to je moe misljenje...sve ostalo je bilo za 10!  Mr. Green

fkt,  svima koi su radili na projektu...vidio se i iduche godine bez obzira na sve! pozzz

31.08.2009. 20:35
View Profile
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Meni je vecina glazbe bila OK. Recimo da mi je ove godine petak bio najmanje uzbudljiv dan glazbeno gledano, iako inace volim progressive.
Mozda ne bi bilo lose da se ljudi izjasne sto zapravo vole i zele cuti, jer 100 ljudi sto cudi, a i kaze se, o ukusima se ne raspravlja... Opet, ne mozes imati lineup kao na Ozori za 30 eura. Evo npr. bio je Tristan koji nas je vecinu odusevio (iako sam ga vec vise puta cula).

Btw, gledam slike s festivala i opet zakljucujem kako su dobre bile dekoracije. I lijepe ali i funkcionalne (one gljive su bile super suncobrani ujutro) Mr. Green

kritika je konstruktivna - bar bi trebala bit.
dok god che sva ekipa na sva oosta hvalit event nikad neche biti potrebe da se neshto poboljsha, a gloopo je misliti da se nishta poboljshati i nemozhe.

Nije bas svaka kritika konstruktivna, iako treba teziti da bude. Ja nekako pojam "konstuktivna kritika" dozivljama kao kritiku u kojoj predlazes konkretna rjesenja nekog problema ili dajes konkretne odnosno konstruktivne prijedloge za poboljsanja.

Cesto ljudi u zelji da budu "konstruktivni" isticu samo negativne strane a to onda opet nije konstruktivno ako nije odmjereno i proporcionalno pozitivnoj kritici (pogotovo ako je zasluzena). U principu, lakse je napisati negativnu nego pozitivnu kritiku, na koju ljudi nazalost cesto zaborave ili joj ne daju dovoljno prostora. A kad ti ulozis sebe i gomilu energije u neki projekt, vrlo ti je vazno kako su to ljudi dozivjeli. Zato je i bitno napisati i ono dobro a ne samo lose.

Na primjer, mnogi od onih koji ovdje pisu na forumu su ucenici u skoli ili studenti. Pitam se koliko su svjesni koliku zapravo motivaciju dobijaju zbog dobre pedagogije (ili gube zbog lose). Kad bi profesori samo isticali necije pogreske i nezanje umjesto nagradjivali trud uz isticanje dobrog, mozda bi to rezultiralo boljim konacnim znanjem nekolicine, ali i vecim brojem samoubojstava ili odustajanja od skole/studija zbog gubitka motivacije. Psy trance scena u HR je jos uvijek mala i krhka biljka koju treba hraniti i zalijevati da naraste. Zato nije lose da nagradimo trud onih koji se trude, i pomognemo im kostruktivnim prijedlozima i kritikama, ne zaboravljajuci pohvaliti ono sto je za pohvaliti.
31.08.2009. 22:31
View Profile
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk