home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
18.10.2021. 21:09
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Pages: 1 2 [3] 4
Om Kudjo

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

eeee super veselica!!!
zika, ekipa... cak mi je i katarina bila odlicna, stabla porasla...  odise nekom nostalgijom  Fly
dosta ljudi uglavnom stranci, izostala hr trance podrska

np  val vashar - a gdje je... (intro) Very Happy

slijedecu godinu samo resiti ziku preko dana, jer puno znaci Wink
  pulezani!!!

21.08.2009. 09:13
View Profile WWW
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

:8:

Kako bi vidjeli širu sliku i da neke stvari zaista mogu biti drugačije/bolje, potrebno je izaći iz svojih zidova i posjetiti i druge festivale/događaje, i kod nas, a pogotovo vani!
Lako je misliti da je "moje najbolje" kada nisam vidjela ništa više od tog "mojeg".

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
21.08.2009. 10:04
View Profile WWW
Galax

Istina, uvjek može bolje, može bolji sound, može ljepše mjesto, može ovo, može ono.
Al kritike tipa  gosti se bas i nisu nes pokazali mislim da ne stoje.
21.08.2009. 14:01
View Profile
oknarbo

ja kao artist za slijedeću godinu očekujem talijanske kurve

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
21.08.2009. 17:10
View Profile
vrtlarGljiva

Šta?

I to one sa juga koje su još onda davale za 100 Tolara misleći kako je to neka valuta jačine njemačke marke...   

I mrak takodjer putuje brzinom svjetlosti...
21.08.2009. 17:40
View Profile
govdo

Rank: Tribe Initiate

morao sam otvorit account samo da kazem koliko mi je bilo prejebeno!!! bio sam samo u subotu posto druge dane nisam mogo zbog razno raznih sranja. cim sam dosao osjetio sam da sam usao u "zonu", u onu drugu stvarnost koja postoji samo na trensu (i u prirodi al to sad nije vazno).marsovci su vrtili standardno predobro (vise nisu ni zanimljivi, ionako stalno imaju killer setove Very Happy ) hoodwink - jako super.....a berdy weardy mi je bio samo okej....i tako sam oko 20 do 6 poceo gledat svakih 3 min kad ce 6 da dodje tristan! nenadjebivo, tocno imam jos sliku u glavi kad je poceo pustat i onda prva onako stanka i svi stanu....prasina se totalno slegne, isfura jedan od njegovih nenadjebivih prelaza, pocme opet rokat i ekipa pocme divljat i dizu se oblaci prasine AAAAAAAAA!!!!!! ipak izdrzao sam do 8 kad su mi noge propale i ostiso sam doma. oko zvuka, tristan je ocito bio sadisticki nastrojen pa je mucio ekipu, preglasno je nabio neke djelove, pogotovo visoke Neutral
ono sto me totalno iznenadilo je bio chill floor di su poslje poceli pustat dnb, i to prejebeni dnb, i tamo je ekipa isto bila u ludilu......vise mi je odgovarao happy dnb od beardya.
cijena cuge razumna, zvuk super, ljudi happy...... ma predobro!!! svaka cast marsrumovcima, uvjek naprave prejeben event bilo da je to nesto big ko fn s brdo artista, bilo da je to party s 20kn upad u paradizu!
jedino sto je mjuza bila predark (osim trsitana), al to su sad trendovi u trensu pa sta se moze.
pozzzzzzzzzz
21.08.2009. 20:50
View Profile
nešo

Kako bi vidjeli širu sliku i da neke stvari zaista mogu biti drugačije/bolje, potrebno je izaći iz svojih zidova i posjetiti i druge festivale/događaje, i kod nas, a pogotovo vani!
Lako je misliti da je "moje najbolje" kada nisam vidjela ništa više od tog "mojeg".

ljubavi mlada ja i ti se ne poznajemo i to je sve sto ti imam reci  . nebi o mojim ljubavnim  pricama .
vidim da nesto pokusavas reci ali stvarno bolje pogledaj sebe .trazila si ulaz za vas dvoje koji kosta 420 kn i pomogla si na sanku 4 sata (mozda grijesim ?,da cujem) . i nemam se sta dalje objasnjavat sa tobom . hvala . Zelio sam reci da sam sretan sto je sve medju nama (organizacijom) na prvom mjestu ispalo super i ljudi su zadovoljni ,nema tapye jel to nesto lose biti sretan ? Sta je tu ego trip ne kuzim majkemi ,jel i tebi bilo ono ,ma bolje i da nema full su u kurcu ?
pozdrav od svih nas !
21.08.2009. 21:54
View Profile WWW
pulse

-Homo Fanatikus-

nešo nemamo se šta objašnjavat.. uopće glupo nastavljat ovak neš..
nisam rekla da je bio loš festival niti da smo se loše proveli...

z.

If we're built from Spirals while living in a giant Spiral, then is it possible that everything we put our hands to is infused with the Spiral?
21.08.2009. 22:34
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

al jesi Nešo tašt u 3 pm   Confused 

i ajmo se ne doticat novaca, jer nije bas ni da si ti neki volonter sto se uvjeta za svirku tice..

a IMO, rad na shanku spada u definiciju posla, za razliku od DJinga  Twisted Evil Mr. Green
al tu smo raspravu vec vodili nekad prije..

i btw, respect na festivalu, nisam bio nazalost, financije nisu dozvolile.. ali cuo sam dosta od drugih ljudi, nekima je bilo super, nekima nista specijalno, al manje vise svi su se slozili da je sa organizacijske strane fest odradjen vrhunski.. pogotovo sto se decoa tice.. i to vam treba bit dovoljna nagrada.. ne kuzim ubiti cemu vodit ovakve glupe polemike..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
22.08.2009. 09:19
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

.. ali cuo sam dosta od drugih ljudi, nekima je bilo super, nekima nista specijalno, al manje vise svi su se slozili da je sa organizacijske strane fest odradjen vrhunski.. pogotovo sto se decoa tice.. i to vam treba bit dovoljna nagrada.. ne kuzim ubiti cemu vodit ovakve glupe polemike..

word.

slijedecu godinu samo resiti ziku preko dana, jer puno znaci Wink
  pulezani!!!

bome. chill MORA radit 0-24!  Cool

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
22.08.2009. 10:32
View Profile WWW
drashan

Rank: Tribe Warrior

A jel mogu ja volontirati slijedece godine za 105 kn po satu?
24.08.2009. 16:19
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

A jel mogu ja volontirati slijedece godine za 105 kn po satu?

axi dj, mozes i za daleko daleko vecu satnicu.. + to sto si glavna faca i sve picke zele da ih prasnes

lol, jebeni mtv

na DJing kao "posao"

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
24.08.2009. 16:26
View Profile
drashan

Ma ne.. to prepustam vama mladjima. Shank mi je drazi.. boca.gif
24.08.2009. 18:56
View Profile
Galax

a IMO, rad na shanku spada u definiciju posla, za razliku od DJinga  Twisted Evil Mr. Green

totalna glupost
24.08.2009. 21:18
View Profile
drashan

totalna glupost
    Ma pusti Innera....
24.08.2009. 21:21
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Future Nature 10

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk