home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.01.2022. 00:56
82.272 Posts in 6.122 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Ministarstvo Psihodelije - Retrovizor, 02.10.2010.

Pages: [1] 2
MP

Rank: Tribe Warrior

Grazie!
Iza nas je, po našoj procjeni, još jedan uspješan party. Ovim bi se putem htjeli zahvaliti ljudima bez kojih to ne bi bilo moguće. U prvom redu to su posjetitelji; tko je dočekao neonsku zoru pričati će. Pusa dragim prijateljima koji su i ovaj put začinili zabavu. Zatim tnx našem 604 guruu na četverostnoj setčini - Stevo ti si car. Grosse danke kolektivima Psyebancia i Pistolero na svesrdnoj pomoći i supportu. Oddvod ekipi što je Odru približila Savi. Pozdrav i svima koje smo zaboravili. Vidimo se u Močvari, 05.11.2010. I na kraju bi još dodali - nemojte što zamjeriti - Vaši Branko, Ratko, Pila, Zrinka, Marta & Val Smile

MP

08.11.2013... Drums Don't Stop!
www.ministarstvo-psihodelije.com
Fb
03.10.2010. 13:19
View Profile WWW
val vashar

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Quote from: Karahana
Dajte mi pls ministri recite ko vam pise te sluzbene Bilderberg-style corporate izjave za javnost? 

ja Wink

Sodom Like There's No Gomorrah!
03.10.2010. 13:23
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Vidi se da si desnicar u srcu! loving teasing

Parti je bio forica, prvi dio Stevinog seta malo naporan na trenutke (iako je bilo jebenih stvari), drugi dio standardno narodno veselje.

Vala nisam cuo.

Se to meni cini il nije svirala Mahadeva? Mr. Green

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
03.10.2010. 13:27
View Profile
twisted_medicine

Rank: Tribe Leader

PsYhIjAtRiJa

Op op, Val i Stevo, odlicno 

Posljednja stvar ujutro, meni jedna od najjacih...

http://www.youtube.com/watch?v=qtS8VSlzARY

...iako sam ja zabrijao da je Prana bila u igri, kasnije mi doslo koja je stvar zapravo...

ceka se iduci mjesec Smile

peace.gif

|    -|-    |
03.10.2010. 13:35
View Profile
Nizidramanii_yt

Parti je bio forica, prvi dio Stevinog seta malo naporan na trenutke (iako je bilo jebenih stvari), drugi dio standardno narodno veselje.
meni je bilo baš obrnuto Laughing

Se to meni cini il nije svirala Mahadeva? Mr. Green
ja ju nisam čuo Laughing
brijo sam da će ju na kraju pustit al kurac  Crying or Very sad Laughing Mr. Green

Quote from: Limeni Nos
u biti valjda zato  isluže hiden trakovi
da cimaju drogirane ljude Very Happy
03.10.2010. 16:03
View Profile
val vashar

mozda je bila na afteru!

Sodom Like There's No Gomorrah!
03.10.2010. 16:31
View Profile WWW
t-styler

goa do tokija  Mr. Green 
03.10.2010. 17:16
View Profile
deimos

pffffffffffff meni super bilo na partaju
valov set mi je bas za dusu bio onako, zapravo i doso sam rano unutra bas da ga cujem cijelog... cak nisam mislio da ce bas tolko prazno sve bit hehe. al ma jos bolje, bar ni bila guzva na floru
stevin pocetak mi nije bio los, jos se malo skakalo... kasnije je to postalo malo too much za mene, pa se prebacih van Very Happy

vec sam zaboravio kako je katastroficna ventilacija u mocvari kad se napuni dupkom Mr. Green
brogy moram te pohvalit () da je sound bio skroz ugodan (a i nakon medike dan prije samo purgeraj moze bit gori), makar se mrvu osjeti nedostatak mesa, jbg Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
03.10.2010. 17:55
View Profile WWW
Drle

doro je bilo

Trensajmo zajedno !!!
03.10.2010. 19:14
View Profile
ROX

Goa <3

meni super bilo, svaka cast na 4 satnom setu (zadnjih sat-sat i pol mi je najbolje sjelo).

i potpisujem o ventilaciji, sto mi je jedino smetalo na partyju, precesti odlasci po vodu i van na hladjenje jer je unutra bila psihodelicna sauna

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
03.10.2010. 19:27
View Profile WWW
pZychedelic

Rank: Tribe Initiate

ma party kak treba bit Very Happy to je to, ovaj sevo i val su pojeli.. fkn atlantida unutra, sve se kolapsira u samo sebe, dimenzionalni shiftovi.. ta ekipa ne da vozi, ekipa leti jbt hahah xD zvuk kompletan, cist, a od muzici necu ni pricat Very Happy XD haahhah

to je sound jbt, a ne onaj dark Very Happy da nam je vise ovakvih partija.. iskreno mislim da nema osobe koja nije uzivala Very Happy rulja do yaya, fkt pravo pleme hahaha Wink xD

izgubljen pojam o vremenu i prostoru, samo vibracija putem pokreta hahahah ili pokret putem vibracije! u svakom slucaju..

pravo iskustvo.. nema sta Very Happy svaka cast organizaciji, sve kompletno kak je trebalo bit Very Happy i hvala svima sto ste bili, vibra je bila do ruba svemira i nazad!

HVALA!

03.10.2010. 20:45
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Bit ce jos, i to uskoro!

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
03.10.2010. 21:50
View Profile
Strawberry Jones

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

get bounced!

Jaooooo, muskulfiber života.. Eto kad svi hvale Stevu, ja ću baš pohvalit Vala-meni je to bio highlight večeri.. kasnije goastična rasplesana & pozitivna atmosfera, nisam mogla oduprijeti plesu iako mi nije to najmiliji zvuk, ali isplatilo se definitivno doć i na ovo Ministarstvo. Pozdrav svim šarenim plesačima  Smile

What do you get when you cross a joke with a rhetorical question?
03.10.2010. 22:10
View Profile
ROX

Goa <3

Jaooooo, muskulfiber života.

<--cijepao drva cijeli dan prije partyja D:
 al mislim da sam ti to vec rekao tamo, if you are who I think you are Very Happy

anyway danas se jedva ustanem sa stolice i natocim si sok iz tetrapaka 
/cry

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
04.10.2010. 00:37
View Profile WWW
stevo

Rank: Tribe Leader

Very Happy Very Happy Very Happy

massivni respect ministri , odradili kao i uvijek jeben partioc , i massivni respect neumornoj ekipi sto su sa nama ispratili glazbu kroz ples od pocetka partija do afterskog kraja pod mostom ( zao mi je sto nisam bio skroz do kraja poslusat odlican pocetak mrnjare i innera, ekipa koja je ostala se rasplesala na najjace poslije svega onoga po noci i danu  Very Happy ), jako mi je drago sto vam se vise manje svidjela selekcija , trudio sam se sto manje pustat volim "piti mjuzu" , heheh , bilo je kako bi karahana rekao pravi cuspajz starih goa/psy stilova prirodnim tokom kroz noc ... moram priznat da neznam kada mi je zadnji put u zivotu brze proletilo 4 sata zivota .....  Wink

... i da ... sad mi je zao sto nisam pustio tu jebenu mahadevu ....  Weed Smile

04.10.2010. 07:38
View Profile
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Ministarstvo Psihodelije - Retrovizor, 02.10.2010.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk