home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.10.2021. 09:37
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Dark i tak to

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

nemrem vjerovat da si upotrijebio meko ć

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
25.10.2010. 13:07
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Nezadovoljstvo deficitom kvalitetnog mracnijeg prizvuka je prije par mjeseci bila tema rasprave na psynewsima i istina, zbilja nedostaje kvalitetnog mracnijeg zvuka u svim podrucjima psihodelicnog trensa. Danasnji goa trans je baziran na pozitivnijoj vibri, melodijama i takva mu je konstrukcija, jako malo izvodjaca se odluci za revival nekakvog mracnijeg prizvuka koji se imao obicaj raditi ranije. Jedina dva projekta koja su to uspjela po meni su Ka-Sol i Anakoluth. Naravno, necu sada za primjer uzimati danjasnju darkpsy produkciju jer meni osobno 95% te mjuze nije mracno, niti mi ima takvu vibru, vise mi djeluje kao agresivna glazba a

agresivna glazba =/= mracna glazba.

Etnica/Pleiadians, bez obzira sto se smatraju do pocetka milenija goa trance aktovima, po meni su vise od toga i totalno mi je glupo nazvati jedan I.F.O. samo goa trens albumom ili jedan Twisted ili Helium za primjer. Po meni je to psihodelični trens i ograniciti ga na jedan zanr bilo bi pogresno, jer bas radi te svestranosti i zanimljivosti su se izdvajali iz prosjecnosti. Danas je Etnica to sto jest, Max i Mauri koji su nakon odlaska Carla i Andrea kreativno pali i nisu izdali nista sto bi me bar na trenutak podsjetilo zasto volim I.F.O/Alien Protein/Lunar Civilization fazu. Misljenja sam da se tada vise pridodavalo paznje samoj glazbi i da je nekako sa srcem se vise radila, nego sto je slucaj kada imas ekskluzivni studio na Ibizi, hrpetinu para i svaki drugi festival na kojem sviras.

25.10.2010. 14:33
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
CybeRho

meni se ovo svidjelo od novijih izdanja.

ok, fali kvalitetne mjuze sa mracnijim prizvukom. al bi rekao i da fali opcenito kvalitetne mjuze. unutar psytrance-a.
sigurno izadje vise shrot fullon cd-ova nego psytekka. da ne govorim o isra sceni koja nema vise bas nista psihodelicno u mjuzi koju izdaju. ako cemo vec gledati omjer onoga sta "valja" unutar svega sta izlazi.
dostupnost software-a za dzaba, internet i sl. su doveli do hiperprodukcije koja nije nuzno nesto lose jer ce porasti broj producenata, ali treba se znati snaci u kontejneru. jebiga.

p.s. jel vam nesto govori cinjenica da ni na isratranceu ni na psynewsu jos nitko nije recenzirao novog prometheusa?

25.10.2010. 17:28
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ja nemam problema sa snalazenjem, na beatportu mi je sve automatizirano ljepo i velika kolicina toga sto pratim mi se svida, isto vrijedi i za soundcloud...

sto se prometheusa tice, just proves my point da ce album vecina ekipe docekat na noz zato kaj je inventivan i drugaciji, na beatportu odi na electronica zanr, od prvih top 10, njegovih je 4 stvari Smile

ps epic gif is epic

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
25.10.2010. 17:35
View Profile WWW
CybeRho

mislim da je kljucna rijec "drugaciji". to jednostavno nije trens izdanje, a buduci da vecina te iste ekipe o kojoj pricas ceka svako twistedovo izdanje s ogromnim ocekivanjima i nadanjima, meni je razocaranje shvatljivo. i ja bi najradije da je izdao trens album, al jebiga, nothing lasts...
...but nothing is lost Smile

25.10.2010. 18:18
View Profile
Electrica

Sloboda narodu

Daj bar sam naučio quotat  Razz haha Smile
a prsti mi lete po tipkovnici pa eto nekad se zalomi Č ČUČA
a i nemrem se pohvalit da sam neki gramatičar kad je trebalo učit gramatiku ja sam bio trčao  krugove oko škole Smile

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
25.10.2010. 18:26
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

ne znam ja kak si ti to zamislio u svojoj glavi Very Happy
ja mislim da ni sam nezna, ovak si ostavi lufta za interpretaciju

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
25.10.2010. 21:03
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

p.s. jel vam nesto govori cinjenica da ni na isratranceu ni na psynewsu jos nitko nije recenzirao novog prometheusa?
Pa i nije cudno s obzirom da se ekipa na isratranceu najvise fokusira na darkpsy/fullon izdanja dok na psynewsima uglavnom se recenzira goa i eventualno chill. Iznimki ima ali u globalu je tako (koliko sam skuzio).

26.10.2010. 02:10
View Profile WWW
Astral Whale

Rank: Tribe Initiate

Pjesma o Darku i Goi

Goa ti izmami osmijeh na lice
Od darka bježe slonovi, psi i mice
Dajte nam tripove, melodije i veselje!
Od škripalica mi se sve nad-osobnosti krevelje
Dark ne puštaju u saboru, to mi je jasno
No pljuga i Goa, e to je masno
Luminexia, Jose Delgado, umna dominacija
jebeš sve, kad je dobra zajebancija
A di je u ovoj priči tehno zobanje?
Dark ti moždanih stanica napravi rovanje
Alieni slušaju dark, no ljudi možda nisu spremni
bez obzira na to, bilo dark ili goa za partije smo revni!

Smile

http://www.youtube.com/watch?v=lILJ1ZdpDnM

Sometimes there's things that a body just can't explain. Astral whales are one.

http://cetacean-nation.com/
26.10.2010. 20:26
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
26.10.2010. 20:44
View Profile
Sykosonik

Rank: Tribe Leader

27.10.2010. 14:40
View Profile WWW
deimos

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
27.10.2010. 15:33
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

presporo Very Happy

27.10.2010. 16:11
View Profile WWW
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Dark i tak to

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk