home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
18.10.2021. 21:47
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Okupljanje: Chillbase b-day party (13.11.2010.)

Pages: [1]
Thinker Bell

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

One, two, three, four, we are LOST

Bilo je najs, Martinine dekoracije već viđene, neke i krivo okrenute ( Mr. Green), ali pod onom prigušenom rasvjetom artnet-a (+svjećice mmm) pokazale se u ljepšem svjetlu, ekipa opuštena, još samo da je bilo VIŠE ekipe, upad 1 kn (rispekt), poznata fora ekipa na garderobi i za šankom i par random ljudi koje nitko ne poznaje i koji su samo uletili, ali su također bili najs... Mjuza, atmosfera, dekoracije, vizualizacije (vlc, hehe), cijena cuge - sve šest. Jedino što je falilo su ljudi Very Happy Navodno ih je prošlo 15-ak prije nego smo došli, ali kad smo došli (taman na Bronze-a), bili smo skoro sasvim sami (osim organizatora)... Valjda je to zbog subote? Ne znam, ja bih u svakom slučaju rađe otišla na chill za kunu, kod poznate ekipe, uz pivu od 10kn, nego u neki skupi klub, sa skupom cugom i skupim upadom. Al' dobro, to sam valjda samo ja.... Very Happy Dovla je ranije moro završit jer nije imao za koga više ni puštat
Aj ljudi iduće godine dođite u većem broju!  Cool
(ili da se event stavi nekad tokom tjedna?)

Edit:
Prostor je prejeben, kako za chill, tako i za ostale partije. ALi to je prostor sam po sebi. Druga je stvar, zbog koje se partiji pretpostavljam tamo i NE RADE, činjenica što ne može radit do 4 ujutro i što se ne smije pušit... A i moglo se ekipu otjerat sa šanka i možda bolje nekak razmjestit stolce i stolove tamo po podiju pa bi ljudi samoinicijativno tamo zasjeli. Jaako mi se svidio onaj mali separe s plahtom i jastučićima, gdje također nitko nije sjedio, prokleti pušači! Very Happy

Lassie, vrati se kući. Skuvala sam ti pašta šutu.
15.11.2010. 19:13
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

mislim da bi prek tjedna definitivno bilo vise ljudi...meni se prostor ful svida, mozda bi pomoglo vise razglasit ga, i probat radit konstantno prek tjedna...

kako god bilo meni nije problem vrtit za malo ljudi, naviknuo sam se vec na to u Zagrebu, dovoljno mi je da barem jedna druga osoba uziva u mjuzi ko ja Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
15.11.2010. 20:10
View Profile WWW
Thinker Bell

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

One, two, three, four, we are LOST

Znala sam da ćeš ti prvi odgovorit, meat boy! Very Happy Wink
Pardon: SUPER meat boy Very Happy

Lassie, vrati se kući. Skuvala sam ti pašta šutu.
15.11.2010. 20:11
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

..Sve as expected Smile
tj. iznenadio sam se s obzirom da sam ocekivao 10 ljudi, a procirkuliralo ih je cca 40ak na koncu. Very Happy
Meni (a i ekipi sa sanka vjerujem) je bilo super, bez obzira na mali broj ljudi.

hvala svima koji su dosli, specially Valu, Vladi i Maji.

Vidimo se drugi put u nekim boljim uvjetima Wink

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
16.11.2010. 09:30
View Profile WWW
val vashar

hvala na pozivu & naravno da se vidjamo i to vec u srijedu na Ozricsima 

Sodom Like There's No Gomorrah!
16.11.2010. 09:36
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Okupljanje: Chillbase b-day party (13.11.2010.)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk